szlifierka kątowa 125mm z włącznikiem suwakowym, 1400W DeWalt [DWE4237K-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWE4237K-QS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5440 pkt. |
Profesjonalna elektryczna szlifierka kątowa z wyłącznikiem suwakowym DeWALT model DWE4237K, tarcza 125mm, silnik 1400W, pakowana w praktycznej i trwałej walizce z tworzywa.
Szlifierka posiada włącznik podnapięciowy i system łagodnego rozruchu.
Wysoko wydajny silnik, zabezpieczony przed pyłem i zatarciem, umożliwia wykonywanie nawet najbardziej wymagających zadań.
System wyrzucania pyłu usuwa większość cząsteczek z powietrza chłodzącego silnik, zapobiegając uszkodzeniom izolacji i zatarciom silnika.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna szlifierka kątowa 125mm DeWalt DWE4237K
- szlifierka kątowa z tarczą 125mm
- wysoko wydajny silnik o mocy 1400W umożliwia wykonywanie nawet najbardziej wymagających zadań
- posiada zabezpieczenie przed automatycznym uruchomieniem po wznowieniu dostawy napięcia. Maszynę należy świadomie wyłączyć i włączyć raz jeszcze na włączniku suwakowym - włącznik podnapięciowy.
- szlifierka ma system łagodnego rozruchu ograniczający odbicie mechaniczne przy starcie
- DWE4237K ma kołnierz który zapobiega trwałemu blokowaniu się ściernic
- dodatkowo wyposażona jest w samoodłączające się szczotki, co chroni komutator przed uszkodzeniem
- dzięki specjalnemu systemowi wyrzucania pyłu, powstającego podczas pracy, nie dopuszcza jego cząstek do powietrza chłodzącego silnik, co zwiększa żywotność silnika i chroni izolację na stojanie i wirniku
- mały, ergonomiczny obwód korpusu umożliwia wygodny chwyt
- obudowa przekładni o niskim profilu pozwala na dobry dostęp w trudnych warunkach
- nowa, beznarzędziowo i szybko ustawiana i zdejmowana osłona
- bardzo dokładnie izolowane uzwojenia stojana zwiększają trwałość silnika
- umieszczony z boku przycisk blokady wrzeciona jest lepiej chroniony przed niepożądanymi uderzeniami w ciasnej przestrzeni pracy
Dane techniczne szlifierki kątowej DeWALT DWE4237K
- moc: 1400W
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 11500 obr/min
- maksymalna średnica tarczy: 125 mm
- gwint wrzeciona: M14
- masa: 2,2 kg
- długość: 285 mm
- wysokość: 80 mm
wyposażenie szlifierki kątowej DWE4237K DeWalt
- beznarzędziowo ustawiana osłona
- antywibracyjna rękojeść boczna
- wewnętrzny i zewnętrzny kołnierz mocujący tarcze
- klucz
- kufer
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
Nasza Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
| waga kg: | 2,2 kg |
| na wyposażeniu: | beznarzędziowo przestawiana osłona tarczy; antywibracyjna rękojesć boczna, wewnętrzny i zewnętrzny kołnierz ściernicy, klucz |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 11500 obr/min |
| wymiary: | dł. 285 x szer. 80 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 1400 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | walizka |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 5035048617281 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 4.05 kg |
| długość opakowania: | 41.50 cm |
| szerokość opakowania: | 16.00 cm |
| wysokość opakowania: | 20.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
