szlifierka kątowa 125mm X-LOCK, 1400W, Makita [GA5080RX02] 12000obr./min., SJS
-
Producent:
-
Kod producenta:GA5080RX02
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6567 pkt. |
Lekka i niezawodna, elektryczna szlifierka kątowa Makita GA5080RX02 z tarczą 125mm z mocowaniem X-LOCK i silnikiem o mocy 1400W.
Szlifierka kątowa przeznaczona do szlifowania i cięcia materiałów metalowych i kamiennych bez użycia wody. Wyposażona jest w system tłumienia drgań skrętnych - SJS łagodzący rozruch oraz funkcję antyrestart, które znacznie podnoszą komfort i bezpieczeństwo pracy.
Elektryczna szlifierka kątowa 1400W, 125mm X-LOCK, Makita [GA5080RX02]:
- szlifierka kątowa przeznaczona do szlifowania i cięcia materiałów metalowych i kamiennych bez użycia wody.,
- z systemem mocowania tarczy typu X-LOCK,
- posiada unikalny system tłumienia drgań skrętnych - SJS łagodzący rozruch, co chroni przekładnię zębatą,
- stabilizujący układ elektroniczny pozwala na zachowanie stałej prędkości obrotowej pod obciążeniem,
- układ łagodnego rozruchu ogranicza odbicie mechaniczne przy starcie, dzięki czemu użytkownik ma większą kontrolę nad narzędziem,
- funkcja antyrestart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem szlifierki w momencie przywrócenia zasilania po jego wcześniejszym odłączeniu,
- głębokość cięcia z tarczą tnącą wynosi 31 mm,
- szlifierka dostarczana jest z beznarzędziową osłoną tarczy szlifierskiej.
Dane techniczne szlifierki kątowej Makita [GA5080RX02]:
- moc: 1400 W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 12000 obr./min.,
- maksymalna średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- system mocowania tarczy: X-LOCK,
- wymiary (długość całkowita): 309 mm,
- waga (EPTA): 2,5 kg
Wyposażenie szlifierki kątowej Makita [GA5080RX02]:
- beznarzędziowa osłona tarczy,
- uchwyt boczny: [153489-2],
- zestaw osłon przeciwpyłowych: [193903-6],
- tarcza szlifierska 125mm X-LOCK: [E-00402],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| waga kg: | 2,5 kg |
| na wyposażeniu: | beznarzędziowa osłona tarczy, uchwyt boczny: [153489-2], zestaw osłon przeciwpyłowych: [193903-6], tarcza szlifierska 125mm X-LOCK: [E-00402], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12000 obr/min |
| wymiary: | dł. 309 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 1400 W |
| gwint wrzeciona: | x-LOCK |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 088381745581 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
