szlifierka kątowa 125mm, 1200W + tarcza diamentowa do betonu, DeWALT [DWE4217KD-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWE4217KD-QS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5440 pkt. |
Profesjonalna, elektryczna szlifierka kątowa 125mm DeWALT model DWE4217KD, z tarczą diamentową do betonu, pakowana w praktycznej walizce transportowej.
Szlifierka kątowa DWE4217KD posiada wysoko wydajny silnik o mocy 1200W, zabezpieczony przed pyłem i zatarciem, umożliwiający wykonywanie nawet najbardziej wymagających zadań.
Trwała i niezawodna szlifierka kątowa wyposażona została m.in. w system wyrzucania pyłu, układ łagodnego rozruchu i zabezpieczenie zaniku napięcia.
Beznarzędziowo, szybko ustawiana i zdejmowana osłona oraz antywibracyjna, wielopozycyjna rękojeść boczna ułatwiają pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Elektryczna szlifierka kątowa 125mm, 1200W DeWalt DWE4217KD
- elektryczna szlifierka kątowa z tarczą diamentową do betonu 125mm,
- wysoko wydajny, trwały silnik o mocy 1200W, zabezpieczony przed pyłem i zatarciem
- szlifierka wyposażona jest w samoodłączające się szczotki, co chroni uzwojenie stojana przed uszkodzeniem i zwiększa trwałość silnika
- szlifierka DWE4217 ma kołnierz przeciwblokujący, który zapobiega trwałemu blokowaniu się ściernic,
- dzięki specjalnemu systemowi wyrzucania pyłu powstającego podczas pracy nie dopuszcza jego cząstek do powietrza chłodzącego silnik, co zwiększa żywotność silnika i nie uszkadza izolacji na stojanie i wirniku,
- mały, ergonomiczny obwód korpusu umożliwia pewny chwyt narzędzia
- osłona tarczy z systemem szybkiego beznarzędziowego przestawiania ułatwia ustawienie jej w dowolnej pozycji w zależności od wykonywanej pracy
- w szlifierce DWE4217 przycisk blokady wrzeciona umieszczony został z boku wrzeciona i jest lepiej chroniony przed przypadkowymi uderzeniami w ciasnej przestrzeni pracy
- szlifierka posiada "system podnapięciowy" - zabezpieczenie zaniku napięcia: gdyby z jakiegokolwiek powodu nastąpiła przerwa w dopływie prądu maszyna przestaje pracować, aby ruszyła należy ponownie świadomie wyłączyć i włączyć szlifierkę
- układ łagodnego rozruchu ogranicza odbicie mechaniczne przy starcie, dzięki czemu użytkownik ma większa kontrolę
- obudowa przekładni o niskim profilu pozwala na dobry dostęp w trudnych warunkach
- bardzo dokładnie izolowane uzwojenia stojana zwiększają trwałość silnika
Dane techniczne szlifierki kątowej DeWALT DWE4217KD
- moc: 1200W
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 11000 obr/min
- maksymalna średnica tarczy: 125 mm
- gwint wrzeciona: M14
- masa: 2,2 kg
- długość: 285 mm
- wysokość: 80 mm
Wyposażenie szlifierki kątowej DeWalt DWE4217KD
- mocny kufer transportowy
- tarcza diamentowa do betonu
- beznarzędziowo ustawiana osłona
- wielopozycyjna rękojeść boczna
- wewnętrzny i zewnętrzny kołnierz ściernic
- klucz
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
| waga kg: | 2,2 kg |
| na wyposażeniu: | beznarzędziowo przestawiana osłona tarczy; antywibracyjna rękojesć boczna, tarcza do betonu, wewnętrzny i zewnętrzny kołnierz ściernicy, klucz |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 11000 obr/min |
| wymiary: | dł 285 x wys 80 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 1200 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | walizka |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 5035048464564 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 4.21 kg |
| długość opakowania: | 40.00 cm |
| szerokość opakowania: | 15.50 cm |
| wysokość opakowania: | 19.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
