szlifierka kątowa 125mm, 950W DeWalt [DWE4117-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWE4117-QS
254,40zł brutto
206,83zł netto
258,00zł
Promocja trwa do 30.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2544 pkt. |
Profesjonalna szlifierka kątowa DeWALT model DWE4117 z silnikiem 950W i tarczą 125mm, zapakowana w kartonie.
Szlifierka kątowa posiada zabezpieczenie przed samoczynnym uruchomieniem, układ łagodnego rozruchu, nowatorski szczotkotrzymacz, samoodłączające się szczotki węglowe, a także blokadę wrzeciona.
Urządzenie odznacza się trwałością silnika i wygodą użytkowania.
Szlifierka kątowa elektryczna 125mm DeWalt DWE4117
- Kompaktowa konstrukcja umożliwia komfortowy chwyt i zapewnia wygodną pracę
- Zabezpieczenie zaniku napięcia: gdyby z jakiegokolwiek powodu nastąpiła przerwa w zasilaniu, wyłącznik trzeba ponownie wyłączyć i włączyć, szlifierka nie włączy się samoistnie
- Nowatorska budowa szczotkotrzymacza zwiększa żywotność szczotek
- Bardzo dokładnie izolowane uzwojenia stojana zwiększają trwałość silnika
- Zastosowanie wyłącznie łożysk kulkowych gwarantuje wydajność i trwałość urządzenia
- Przycisk blokady wrzeciona umieszczony u góry zwiększa maksymalną głębokość cięcia i ułatwia wymianę tarczy
- Zabezpieczenie przed pyłem w powietrzu chłodzącym zwiększa trwałość silnika
- Samoodłączające się szczotki zabezpieczają silnik przed uszkodzeniem w końcowej fazie ich zużycia
- Układ łagodnego rozruchu ogranicza odbicie mechaniczne przy starcie dzięki czemu użytkownik ma większą kontrolę nad narzędziem
Parametry techniczne szlifierki kątowej DWE4117 DeWalt:
- Średnica tarczy: 125 mm
- Moc: 950 W
- Regulacja obrotów: nie
- Max prędkość obrotowa: 12000 obr/min
- Gwint wrzeciona: M14
- Masa: 1,99 kg
- Długość: 270 mm
- Wysokość: 80 mm
Wyposażenie szlifierki kątowej DWE4117 DeWalt:
- beznarzędziowa osłona tarczy
- wielopozycyjna rękojeść boczna
- wewnętrzny i zewnętrzny kołnierz ściernic
- klucz
- instrukcja obsługi DWE4117
| waga kg: | 1,99 kg |
| na wyposażeniu: | beznarzędziowa osłona tarczy, wielopozycyjna rękojeść boczna, wewnętrzny i zewnętrzny kołnierz ściernic, klucz |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12000 obr/min |
| wymiary: | dł 270 x wys 80 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 950 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 5035048740439 |
| kraj produkcji: | Indie |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 2.61 kg |
| długość opakowania: | 36.70 cm |
| szerokość opakowania: | 12.00 cm |
| wysokość opakowania: | 9.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
