Szlifierka kątowa 125mm, 850W Stanley [FMEG220-QS] łagodny rozruch + GRATIS 2 tarcze
-
Producent:
-
Kod producenta:FMEG220+TARCZE
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2278 pkt. |
Szlifierka kątowa firmy Stanley model FMEG220-QS z silnikiem o mocy 850W i tarczą 125mm, zapakowana w kartonie.
Szlifierka kątowa ma bardzo kompaktową budowę i posiada samoodłączające się szczotki węglowe.
Urządzenie odznacza się trwałością silnika i wygodą użytkowania.
Szlifierka kątowa elektryczna 125mm Stanley [FMEG220]:
- Kompaktowa konstrukcja umożliwia komfortowy chwyt i zapewnia wygodną pracę
- Szlifierka posiada zabezpieczenie przeciwko zanikowi napięcia w sieci, oraz łagodny rozruch
- Bardzo dokładnie izolowane uzwojenia stojana zwiększają trwałość silnika
- Zastosowanie wyłącznie łożysk kulkowych gwarantuje wydajność i trwałość urządzenia
- Przycisk blokady wrzeciona umieszczony u góry zwiększa maksymalną głębokość cięcia i ułatwia wymianę tarczy
- Zabezpieczenie przed pyłem w powietrzu chłodzącym zwiększa trwałość silnika
- Samoodłączające się szczotki zabezpieczają silnik przed uszkodzeniem w końcowej fazie ich zużycia
Parametry techniczne szlifierki kątowej Stanley [FMEG220]:
- Średnica tarczy: 125 mm
- Moc: 850 W
- Regulacja obrotów: nie
- Max prędkość obrotowa: 12500 obr/min
- Gwint wrzeciona: M14
Wyposażenie szlifierki kątowej Stanley [FMEG220]:
- osłona tarczy
- wielopozycyjna rękojeść boczna
- wewnętrzny i zewnętrzny kołnierz ściernic
- klucz
GRATIS:
- tarcza korundowa do cięcia metalu 125x1x22mm [STA32637]
- tarcza diamentowa do cięcia ceramiki 125mm [STA38007]
| waga kg: | 2 kg |
| na wyposażeniu: | beznarzędziowa osłona tarczy, wielopozycyjna rękojeść boczna, wewnętrzny i zewnętrzny kołnierz ściernic, klucz |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12000 obr/min |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 850 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Stanley: | 1 rok - STANDARDOWA GWARANCJA. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (stanleyworks.pl/warranty) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu. Przedłużonej 3-letniej gwarancji nie podlegają akcesoria, akumulatory i ładowarki. Więcej informacji o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie stanleyworks.pl/warranty. |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
