szlifierka kątowa 125mm 800W DeWalt [DWE4057-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWE4057-QS
| Dostawa |
Profesjonalna, elektryczna szlifierka kątowa DeWALT model DWE4057, tarcza 125mm, silnik 800W, pakowana w kartonie.
Szlifierka kątowa DWE4057 posiada trwały, zabezpieczony przed pyłem silnik, zabezpieczenie zaniku napięcie oraz płynny start.
Mały, ergonomiczny obwód korpusu umożliwia komfortowy chwyt i wygodną oraz bezpieczną pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna szlifierka kątowa 125mm, 800W DeWALT DWE4057
- szlifierka kątowa z tarczą 125mm
- mały, ergonomiczny obwód korpusu umożliwia komfortowy chwyt i wygodną oraz bezpieczną pracę
- zabezpieczenie zaniku napięcia: gdyby z jakiegokolwiek powodu nastąpiła przerwa w zasilaniu, wyłącznik trzeba ponownie wyłączyć i włączyć
- zabezpieczenie silnika przed pyłem w powietrzu chłodzącym zwiększa jego trwałość
- układ łagodnego rozruchu ogranicza odbicie mechaniczne przy starcie, dzięki czemu użytkownik ma większa kontrolę
- niskoprofilowa obudowa przekładni umożliwia dostęp do ciasnych miejsc
- bardzo dokładnie izolowane uzwojenia stojana zwiększają trwałość silnika
- zastosowanie wyłącznie łożysk kulkowych zwiększa wydajność i trwałość urządzenia
- samoodłączające się szczotki zabezpieczają silnik przed uszkodzeniem w końcowej fazie ich zużycia
- przycisk blokady wrzeciona umieszczony u góry zwiększa głębokość cięcia
- nowatorska budowa szczotkotrzymacza zwiększa żywotność szczotek
Dane techniczne szlifierki kątowej DeWALT DWE4057
- moc: 800W
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 11800 obr/min
- maksymalna średnica tarczy: 125 mm
- gwint wrzeciona: M14
- masa: 1,8 kg
- długość: 270 mm
- wysokość: 80 mm
Wyposażenie szlifierki kątowej DeWALT DWE4057
- beznarzędziowa osłona tarczy
- wielopozycyjna rękojeść boczna
- wewnętrzne i zewnętrzne kołnierze ściernic
- klucz
| waga kg: | 1,8 kg |
| na wyposażeniu: | osłona tarczy; antywibracyjna rękojesć boczna, wewnętrzny i zewnętrzny kołnierz ściernicy, klucz |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 11800 obr/min |
| wymiary: | dł 270 x wys 80 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 800 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 5035048633847 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.60 kg |
| długość opakowania: | 36.50 cm |
| szerokość opakowania: | 15.50 cm |
| wysokość opakowania: | 12.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
