szlifierka kątowa 125mm, 1900W Makita [GA5093X01]
-
Producent:
-
Kod producenta:GA5093X01
Stan magazynowy: 3
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8950 pkt. |
Wytrzymała szlifierka kątowa MAKITA GA5093X01, z włącznikiem spustowym, wyposażona w silnik 1900W, do tarcz 125mm, dostarczana z tarczą szlifierską do metalu i stali nierdzewnej.
Szlifierka wyposażona jest w system AFT (tzw. kick-back), funkcję anty-restart chroniący przed niezamierzonym uruchomieniem oraz łagodny rozruch i regulację prędkości obrotowej. Posiada również system SJS II skutecznie tłumiący wibracje oraz zabezpieczający przekładnię szlifierki przed uszkodzeniem. Doskonale sprawdzi się do zastosowań przemysłowych.
Elektryczna szlifierka kątowa 1900W, 125mm Makita [GA5093X01]:
- szlifierka kątowa z tarczą 125 mm,
- z silnikiem o mocy 1900 W, przeznaczona do zastosowań przemysłowych,
- wyposażona w technologię AFT - Active Feedback Sensing - powodującą automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania tarczy (tzw. kick-back),
- posiada również funkcję anty-restart zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem, łagodny rozruch i hamulec mechaniczny,
- system SJS II skutecznie tłumi wibracje oraz zabezpiecza przekładnię szlifierki przed uszkodzeniem,
- szlifierka posiada łatwy w obsłudze, duży włącznik łopatkowy,
- regulacja prędkości obrotowej za pomocą pokrętła pozwala na dostosowanie prędkości do wykonywanej pracy,
- kontrola stałej prędkości utrzymuje stałą prędkość pod obciążeniem,
- przeprojektowane wnętrze zapewnia doskonałą wentylację silnika, a wykorzystanie wysokogatunkowej stali skutecznie obniża wytwarzanie ciepła w trakcie pracy,
- beznarzędziowa osłona tarczy pozwala na szybką i łatwą regulację kąta oraz jej montaż i demontaż,
- uchwyt boczny może zostać zamontowany po obu stronach obudowy przekładni.
Dane techniczne szlifierki kątowej Makita [GA5093X01]:
- moc: 1900 W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 2800 - 11500 obr./min.,
- maksymalna głębokość cięcia: 31 mm,
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- gwint wrzeciona: M14,
- poziom mocy akustycznej: 99 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 91 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji podczas szlifowania: 3,0 - 3,3 m/s²,
- współczynnik wibracji K h: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 349 x 140 x 129 mm,
- waga (EPTA): 2,9 - 4,0 kg
Wyposażenie szlifierki kątowej Makita [GA5093X01]:
- tarcza szlifierska 125 mm do metalu i stali nierdzewnej [A-80656],
- uchwyt boczny [162258-0],
- beznarzędziowa osłona tarczy [141P46-4],
- przystawka osłony do tarczy szlifierskiej [199710-5],
- kołnierz wewnętrzny [224447-6],
- nakrętka kołnierza 14-15 mm [224485-8],
- klucz 35 do nakrętki kontrującej [782034-2],
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.
| waga kg: | 12,9 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza szlifierska 125 mm do metalu i stali nierdzewnej [A-80656], uchwyt boczny [162258-0], beznarzędziowa osłona tarczy [141P46-4], przystawka osłony do tarczy szlifierskiej [199710-5], kołnierz wewnętrzny [224447-6], nakrętka kołnierza 14-15 mm [224485-8], klucz 35 do nakrętki kontrującej [782034-2], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 2800 - 11500 obr/min |
| wymiary: | 349 x 140 x 129 mm |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 1900 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 99 dB |
| regulacja prędkości obrotowej: | tak |
| EAN: | 088381771771 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.65 kg |
| długość opakowania: | 44.9 cm |
| szerokość opakowania: | 18.8 cm |
| wysokość opakowania: | 15.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
