szlifierka kątowa 125mm, 1900W Makita [GA5092X01]
-
Producent:
-
Kod producenta:GA5092X01
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7425 pkt. |
Wytrzymała szlifierka kątowa MAKITA GA5092X01, wyposażona w silnik 1900W, do tarcz 125mm, dostarczana z tarczą szlifierską do metalu i stali nierdzewnej.
Szlifierka wyposażona jest w system AFT (tzw. kick-back), funkcję anty-restart chroniący przed niezamierzonym uruchomieniem oraz łagodny rozruch. Posiada również system SJS II skutecznie tłumiący wibracje oraz zabezpieczający przekładnię szlifierki przed uszkodzeniem. Doskonale sprawdzi się do zastosowań przemysłowych.
Elektryczna szlifierka kątowa 1900W, 125mm Makita [GA5092X01]:
- szlifierka kątowa z tarczą 125 mm,
- z silnikiem o mocy 1900 W, przeznaczona do zastosowań przemysłowych,
- wyposażona w technologię AFT - Active Feedback Sensing - powodującą automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania tarczy (tzw. kick-back),
- posiada również funkcję anty-restart zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem i łagodny rozruch,
- system SJS II skutecznie tłumi wibracje oraz zabezpiecza przekładnię szlifierki przed uszkodzeniem,
- szlifierka posiada łatwy w obsłudze, duży włącznik ślizgowy,
- kontrola stałej prędkości utrzymuje stałą prędkość pod obciążeniem,
- przeprojektowane wnętrze zapewnia doskonałą wentylację silnika, a wykorzystanie wysokogatunkowej stali skutecznie obniża wytwarzanie ciepła w trakcie pracy,
- beznarzędziowa osłona tarczy pozwala na szybką i łatwą regulację kąta oraz jej montaż i demontaż,
- uchwyt boczny może zostać zamontowany po obu stronach obudowy przekładni.
Dane techniczne szlifierki kątowej Makita [GA5092X01]:
- moc: 1900 W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 11500 obr./min.,
- maksymalna głębokość cięcia: 31 mm,
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- gwint wrzeciona: M14,
- poziom mocy akustycznej: 101 dB(A)
- poziom ciśnienia akustycznego: 93 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji podczas szlifowania: 2,7 - 2,8 m/s²,
- współczynnik wibracji K h: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 326 x 140 x 123 mm,
- waga (EPTA): 2,6 - 3,8 kg
Wyposażenie szlifierki kątowej Makita [GA5092X01]:
- tarcza szlifierska 125 mm do metalu i stali nierdzewnej [A-80656],
- uchwyt boczny AVT [194514-0],
- beznarzędziowa osłona tarczy [141P46-4],
- przystawka osłony do tarczy szlifierskiej [199710-5],
- kołnierz wewnętrzny [224447-6],
- nakrętka kołnierza 14-15 mm [224485-8],
- klucz 35 do nakrętki kontrującej [782034-2],
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.
| waga kg: | 2,6 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza szlifierska 125 mm do metalu i stali nierdzewnej [A-80656], uchwyt boczny AVT [194514-0], beznarzędziowa osłona tarczy [141P46-4], przystawka osłony do tarczy szlifierskiej [199710-5], kołnierz wewnętrzny [224447-6], nakrętka kołnierza 14-15 mm [224485-8], klucz 35 do nakrętki kontrującej [782034-2], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 11500 obr/min |
| wymiary: | 326 x 140 x 123 mm |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 1900 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 101 dB |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 088381768603 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.56 kg |
| długość opakowania: | 50 cm |
| szerokość opakowania: | 18.9 cm |
| wysokość opakowania: | 16.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
