szlifierka kątowa 125mm, 1900W Makita [GA5091X01]
-
Producent:
-
Kod producenta:GA5091X01
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8711 pkt. |
Wytrzymała szlifierka kątowa MAKITA GA5091X01, wyposażona w silnik 1900W, do tarcz 125mm, dostarczana z tarczą szlifierską do metalu i stali nierdzewnej.
Szlifierka wyposażona jest w system AFT (tzw. kick-back), funkcję anty-restart chroniący przed niezamierzonym uruchomieniem oraz łagodny rozruch i regulację prędkości obrotowej. Posiada również system SJS II skutecznie tłumiący wibracje oraz zabezpieczający przekładnię szlifierki przed uszkodzeniem. Doskonale sprawdzi się do zastosowań przemysłowych.
Elektryczna szlifierka kątowa 1900W, 125mm Makita [GA5091X01]:
- szlifierka kątowa z tarczą 125 mm,
- z silnikiem o mocy 1900 W, przeznaczona do zastosowań przemysłowych,
- wyposażona w technologię AFT - Active Feedback Sensing - powodującą automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania tarczy (tzw. kick-back),
- posiada również funkcję anty-restart zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem, łagodny rozruch i hamulec mechaniczny,
- system SJS II skutecznie tłumi wibracje oraz zabezpiecza przekładnię szlifierki przed uszkodzeniem,
- szlifierka posiada łatwy w obsłudze, duży włącznik ślizgowy,
- regulacja prędkości obrotowej za pomocą pokrętła pozwala na dostosowanie prędkości do wykonywanej pracy,
- kontrola stałej prędkości utrzymuje stałą prędkość pod obciążeniem,
- przeprojektowane wnętrze zapewnia doskonałą wentylację silnika, a wykorzystanie wysokogatunkowej stali skutecznie obniża wytwarzanie ciepła w trakcie pracy,
- beznarzędziowa osłona tarczy pozwala na szybką i łatwą regulację kąta oraz jej montaż i demontaż,
- uchwyt boczny może zostać zamontowany po obu stronach obudowy przekładni.
Dane techniczne szlifierki kątowej Makita [GA5091X01]:
- moc: 1900 W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 2800 - 11500 obr./min.,
- maksymalna głębokość cięcia: 31 mm,
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- gwint wrzeciona: M14,
- poziom mocy akustycznej: 98 dB(A)
- poziom ciśnienia akustycznego: 90 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji podczas szlifowania: 2,7 - 3,0 m/s²,
- współczynnik wibracji K h: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 349 x 140 x 129 mm,
- waga (EPTA): 2,8 - 4,0 kg
Wyposażenie szlifierki kątowej Makita [GA5091X01]:
- tarcza szlifierska 125 mm do metalu i stali nierdzewnej [A-80656],
- przystawka osłony do tarczy szlifierskiej [199710-5],
- klucz 35 do nakrętki kontrującej: [782034-2],
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.
| waga kg: | 2,8 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza szlifierska 125 mm do metalu i stali nierdzewnej [A-80656], przystawka osłony do tarczy szlifierskiej [199710-5], klucz 35 do nakrętki kontrującej: [782034-2], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 2800 - 11500 obr/min |
| wymiary: | 349 x 140 x 129 mm |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 1900 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 98 dB |
| regulacja prędkości obrotowej: | tak |
| EAN: | 088381768450 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.78 kg |
| długość opakowania: | 50 cm |
| szerokość opakowania: | 18.9 cm |
| wysokość opakowania: | 16.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
