szlifierka kątowa 125mm, 1010W DeWALT [DWE4207K-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWE4207K-QS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4773 pkt. |
Profesjonalna, elektryczna szlifierka kątowa DeWALT model DWE4207K, z tarczą 125mm, silnikiem o mocy 1010W, pakowana w walizce.
Szlifierka kątowa wyposażona jest w mocny silnik, zabezpieczony przed pyłem i zatarciem. Posiada układ łagodnego rozruchu, zabezpieczenie zaniku napięcia i system wyrzucania pyłu w tył.
Mały obwód korpusu umożliwia wygodny chwyt a antywibracyjna rękojeść boczna podnosi komfort pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
elektryczna szlifierka kątowa 125mm, 1010W DeWALT DWE4207K
- szlifierka kątowa z tarczą 125mm,
- zabezpieczony przed pyłem i zatarciem silnik o dużej trwałości i mocy 1010W
- zabezpieczenie zaniku napięcia: gdyby z jakiegokolwiek powodu nastąpiła przerwa w dopływie prądu, wyłącznik trzeba ponownie wyłączyć i włączyć
- system wyrzucania pyłu w tył usuwa większość cząsteczek z powietrza chłodzącego silnik, zapobiegając uszkodzeniom izolacji
- układ łagodnego rozruchu ogranicza odbicie mechaniczne przy starcie dzięki czemu użytkownik ma większa kontrolę
- mały obwód korpusu umożliwia wygodny chwyt i zapewnia doskonały ergonomiczny chwyt
- obudowa przekładni o niskim profilu pozwala na dobry dostęp w trudnych warunkach
- antywibracyjna rękojeść boczna poprawia komfort pracy
- nowa, beznarzędziowo i szybko ustawiana i zdejmowana osłona
- niezwykle dokładnie izolowane uzwojenia stojana zwiększają trwałość silnika
- samoodłączające się szczotki chronią uzwojenie stojana przed uszkodzeniem pod koniec użytkowania szczotki, co zwiększa trwałość silnika
- kołnierz przeciwblokujący zapobiega trwałemu blokowaniu się ściernic
- umieszczony z boku przycisk blokady wrzeciona jest lepiej chroniony przed niepożądanymi uderzeniami w ciasnej przestrzeni pracy
Dane techniczne szlifierki kątowej DeWALT DWE4207K
- moc: 1010W
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 11000 obr/min
- maksymalna średnica tarczy: 125 mm
- gwint wrzeciona: M14
- masa: 2,2 kg
- długość: 285 mm
- wysokość: 80 mm
Wyposażenie szlifierki kątowej DeWALT DWE4207K
- osłona tarczy
- wielopozycyjna antywibracyjna rękojeść boczna
- wewnętrzne i zewnętrzne kołnierze ściernic
- klucz
- walizka
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
Nasza Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić każdą maszynę DeWalt'a wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
| waga kg: | 2,2 kg |
| na wyposażeniu: | beznarzędziowo przestawiana osłona tarczy; antywibracyjna rękojesć boczna, wewnętrzny i zewnętrzny kołnierz ściernicy, klucz |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 11000 obr/min |
| wymiary: | dł 285 x wys 80 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 1010 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | walizka |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 5035048464403 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 4.10 kg |
| długość opakowania: | 41.00 cm |
| szerokość opakowania: | 15.00 cm |
| wysokość opakowania: | 20.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
