szeroki brzeszczot do narzędzi wielofunkcyjnych, 65x43mm, do cięcia drewna, DeWalt [DT20734-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT20734-QZ
Stan magazynowy: 21
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 215 pkt. |
Szeroki brzeszczot do narzędzi wielofunkcyjnych DeWalt [DT20734-QZ] współpracuje z urządzeniami wielofunkcyjnymi DeWalt.
Brzeszczot przeznaczony do cięcia drewna, PVC i płyt G-K.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szeroki brzeszczot do narzędzi wielofunkcyjnych, DeWalt [DT20734-QZ]:
- przeznaczony do cięcia drewna, ale znakomicie radzi sobie również z cięciem: PVC i płyt G-K,
- brzeszczot współpracuje z urządzeniami wielofunkcyjnymi DeWalt,
- brzeszczot jest kompatybilny ze wszystkimi typowymi narzędziami oscylacyjnymi innych producentów,
PARAMETRY TECHNICZNE BRZESZCZOTU [DT20734-QZ]:
- wymiary brzeszczotu: 65 x 43 mm,
- liczba zębów: 15 zębów/cal,
- opakowanie: folia,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| opakowanie: | folia |
| przeznaczenie: |
|
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 5054905301101 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.02 kg |
| długość opakowania: | 9.50 cm |
| szerokość opakowania: | 6.50 cm |
| wysokość opakowania: | 1.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
