    2521S-160
119,14zł brutto
96,86zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1191 pkt.
Profesjonalne szczypce w izolacji VDE ze szczękami okrągłymi, krótkimi bez ucinaka Bahco 2521S-160.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Profesjonalne szczypce, szczęki okrągłe, krótkie, w izolacji VDE, Bahco [2521S-160]:
  • przeznaczone specjalnie do gięcia drutu, a cienkie i okrągłe końcówki ułatwiają dostęp,
  • szczypce zaprojektowane zgodnie z ideą i koncepcją narzędzi ERGO™,
  • przeznaczone do pracy na urządzeniach podłączonych do napięcia do 1000 V zgodnie z IEC60900,
  • końcówki okrągłe, szczęki gładkie BEZ UCINAKA,
  • wykończenie szczypiec fosforanowane - zabezpieczone antykorozyjnie,
  • wykonane zostały z wysokiej jakości stali stopowej,
PARAMETRY TECHNICZNE SZCZYPIEC BAHCO [2521S-160]:
  • długość całkowita szczypiec [A]: 160 mm,
  • długość części chwytającej (szczęki) [B]: 49,5 mm,
  • wymiar [C]: 16,5 mm,
  • wymiar [D]: 8,8 mm,
  • wymiar [E]: 4,0 mm,
  • wymiar [F]: 2,0 mm,
  • wykończenie szczypiec: czernione i zabezpieczane antykorozyjnie,
  • rękojeści: wielokomponentowe VDE,
  • waga: 120 g
długość całkowita: 160 mm
waga: 120 g
EAN: 7314150447206
długość szczęk: 49,5 mm