szczypce z końcówkami okrągłymi 160mm, rękojeść wielokomponentowa VDE, Bahco [2521S-160]
-
Producent:
-
Kod producenta:2521S-160
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1191 pkt. |
Profesjonalne szczypce w izolacji VDE ze szczękami okrągłymi, krótkimi bez ucinaka Bahco 2521S-160.
Przeznaczone specjalnie do gięcia drutu. Wykończenie fosforanowe (czernione) zabezpiecza antykorozyjnie.
Szczypce o długości 160 mm z dwukomponentową, wygodną rękojeścią VDE, oraz okrągłymi krótkimi, gładkimi szczękami.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne szczypce, szczęki okrągłe, krótkie, w izolacji VDE, Bahco [2521S-160]:
- przeznaczone specjalnie do gięcia drutu, a cienkie i okrągłe końcówki ułatwiają dostęp,
- szczypce zaprojektowane zgodnie z ideą i koncepcją narzędzi ERGO™,
- przeznaczone do pracy na urządzeniach podłączonych do napięcia do 1000 V zgodnie z IEC60900,
- końcówki okrągłe, szczęki gładkie BEZ UCINAKA,
- wykończenie szczypiec fosforanowane - zabezpieczone antykorozyjnie,
- wykonane zostały z wysokiej jakości stali stopowej,
- dwukomponentowe rękojeści ERGO z termoplastyczną powierzchnią pokrytą polipropylenem umożliwiają pewny chwyt
PARAMETRY TECHNICZNE SZCZYPIEC BAHCO [2521S-160]:
- długość całkowita szczypiec [A]: 160 mm,
- długość części chwytającej (szczęki) [B]: 49,5 mm,
- wymiar [C]: 16,5 mm,
- wymiar [D]: 8,8 mm,
- wymiar [E]: 4,0 mm,
- wymiar [F]: 2,0 mm,
- wykończenie szczypiec: czernione i zabezpieczane antykorozyjnie,
- rękojeści: wielokomponentowe VDE,
- waga: 120 g
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 120 g |
| EAN: | 7314150447206 |
| długość szczęk: | 49,5 mm |
| typ szczęki: | okrągłe |
| powierzchnia chwytająca: | gładka |
| złącze skręcane: | nie |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.119 kg |
| długość opakowania: | 21 cm |
| szerokość opakowania: | 7 cm |
| wysokość opakowania: | 9 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
