szczypce VDE półokrągłe, odgięte 45º, długość 200mm, rękojeść wielokomponentowa, Bahco [2427 S-200]
-
Producent:
-
Kod producenta:2427 S-200
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1802 pkt. |
Profesjonalne szczypce w izolacji VDE ze szczękami półokrągłymi, wydłużonymi i odgiętymi pod kątem 45º firmy Bahco model [2427 S-200], przeznaczone do chwytania różnego rodzaju materiałów będących pod napięciem.
Czernione (fosforanowane) wykończenie znakomicie zabezpiecza antykorozyjnie.
Szczypce o długości 200mm mają dwukomponentową, wygodną rękojeść, oraz półokrągłe wydłużane, ząbkowane szczęki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce VDE, szczęki półokrągłe, wydłużane i odgięte 45°, firmy Bahco model [2427 S-200]:
- dwukomponentowe izolowane rękojeści ERGO z termoplastyczną powierzchnią na twardym polipropylenie zapewniająca dobry chwyt
- przeznaczone do pracy na urządzeniach podłączonych do napięcia do 1000 V zgodnie z IEC60900
- posiadają bardzo duże wybrzuszenia na rękojeści dla maksymalnego bezpieczeństwa przed ześlizgiwaniu się palców
- szczypce zaprojektowane zgodnie z ideą i koncepcją narzędzi ERGO™,
- szczypce mają smukłe, półokrągłe i wydłużone szczęki ząbkowane,
- końcówka szczęk jest odgięta pod kątem 45°,
- krawędzie tnące umożliwiają cięcie również miękkich materiałów np.: drut miedziany, przewody,
- wykończenie szczypiec: czernione i zabezpieczone antykorozyjnie,
- wykonane zostały z wysokiej jakości stali stopowej,
- wykonane zgodnie z normą ISO 5745, IEC 60900
parametry szczypiec ze szczękami półokrągłymi, Bahco [2427 S-200]:
- długość całkowita szczypiec A: 200 mm,
- długość części chwytającej (szczęki) B: 65 mm,
- wymiar C: 17 mm,
- wymiar D: 9,4 mm,
- wymiar E: 3,0 mm,
- wymiar F: 2,5 mm,
- długość części tnącej G: 12,0 mm,
- średnica cięcia drutu miękkiego Cu: 3,0 mm,
- średnica cięcia drutu twardego Fe: 1,8 mm,
- średnica cięcia drutu fortepianowego Fe+: 1,6 mm,
- wykończenie szczypiec: czernione i zabezpieczane antykorozyjnie,
- rękojeści: wielokomponentowe VDE,
- waga: 170 g,
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 170 g |
| EAN: | 7314150033027 |
| długość szczęk: | 46 mm |
| typ szczęki: | półokrągłe wygięte |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| złącze skręcane: | nie |
| sprężyna zwrotna: | nie |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.210 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
