szczypce VDE do ściągania izolacji, zakres 0,75-1,5/2,5 mm², Knipex [13 46 165]
-
Producent:
-
Kod producenta:13 46 165
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2132 pkt. |
Profesjonalne szczypce VDE do ściągania izolacji, zakres 0,75-1,5/2,5 mm², Knipex [13 46 165], przeznaczony jest do profesjonalnych zastosowań przy pracach pod napięciem do 1000V i dużym obciążeniem.
Przeznaczone do ściągania izolacji z przewodów w puszce i bezpośrednio, oraz do cięcia przewodów o maksymalnej średnicy do 13 mm.
Smukła główka i ostrze do przecinania izolacji wygięte pod optymalnym kątem zapewniają wygodny dostęp podczas prac w puszkach instalacyjnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce VDE do ściągania izolacji, zakres 0,75-1,5/2,5 mm², Knipex [13 46 165]:
- rękojeści są izolowane według norm VDE i umożliwiają bezpieczną pracę pod napięciem do 1000V,
- przeznaczone szybkiego ściągania izolacji ze wszystkich ogólnie stosowanych przewodów okrągłych (np. NYM),
- ma smukłą główkę i ostrze do przecinania izolacji, wygięta pod optymalnym kątem zapewniając wygodny dostęp podczas prac w puszkach instalacyjnych,
- łatwe usuwanie izolacji bez uszkodzeń dzięki zaokrąglonej krawędzi tnącej z ogranicznikiem głębokości cięcia,
- uniwersalne zastosowanie: profile do usuwania izolacji z przewodów o przekroju 0,75 - 1,5 mm² i 2,5 mm²,
- ostrze boczne do cięcia przewodów, drutu, małych śrub i gwoździ,
- wszystkie ostrza dodatkowo hartowane indukcyjnie do ok. 61 HRC: wysoka odporność na zużycie,
- masa szczypiec jest o 30% mniejsza od porównywalnych szczypiec,
- wykonane ze stali elektrycznej wanadowej, kute, wielokrotnie hartowane olejowo,
parametry szczypiec firmy Knipex [13 46 165]:
- zakres pracy: 0,75-1,5/2,5 mm²,
- zakres cięcia drutu o średniej twardości (średnica): 3,2 mm,
- zakres cięcia drutu twardego (średnica): 2,2 mm,
- długość całkowita: 165 mm,
- wykończenie: chromowane,
- waga: 176 g.
| długość całkowita: | 165 mm |
| waga: | 165 g |
| EAN: | 4003773079699 |
| zakres pracy: | 0,7-2,5 mm² |
| zastosowanie: |
|
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.210 kg |
| długość opakowania: | 16.5 cm |
| szerokość opakowania: | 5.7 cm |
| wysokość opakowania: | 2.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
