szczypce uniwersalne z ostro zakończonymi szczękami, 145mm KNIPEX [08 21 145]
-
Producent:
-
Kod producenta:08 21 145
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1033 pkt. |
Profesjonalne kombinerki z ostro zakończonymi szczękami, KNIPEX [08 21 145] o długości 145 mm, rękojeści pokryte tworzywem.
Szczypce uniwersalne [08 21 145] idealne do pracy w trudno dostępnych miejscach dzięki zwartej główce z ostro zakończonymi szczękami (duża odporność na skręcanie).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Szczypce uniwersalne z ostro zakończonymi szczękami, 145mm KNIPEX [08 21 145]:
- bardzo poręczne: idealne do pracy w trudno dostępnych miejscach dzięki zwartej główce z ostro zakończonymi szczękami (duża odporność na skręcanie),
- powierzchnia chwytająca z wypukłością z jednej strony umożliwia pewne chwytanie płaskich elementów,
- mają frezowany rowek w strefie chwytania, który gwarantuje pewny chwyt, umożliwiając wyciąganie małych elementów takich jak gwoździe, kołki czy sworznie,
- niezawodne i wszechstronne szczypce uniwersalne z ostro zakończonymi szczękami,
- łatwe cięcie dzięki złączu o wysokim przełożeniu,
- posiadają ostrza do cięcia drutu miękkiego, średnio twardego i twardego,
- wykonane ze specjalnej stali narzędziowej wysokiej jakości, kutej i wielokrotnie hartowanej olejowo,
parametry szczypiec uniwersalnych Knipex [08 21 145]:
- długość całkowita kombinerek: 145 mm,
- rękojeści: jednokomponentowe,
- maksymalna średnica cięcie drutu średnio twardego, do: 3,0 mm,
- maksymalna średnica cięcie drutu twardego stalowego do: 2,0 mm,
- maksymalna średnica cięcie linki miedzianej do: 8 mm,
- maksymalny przekrój cięcie linki miedzianej do: 16 mm²,
- waga: 116 g.
| długość całkowita: | 145 mm |
| waga: | 116 g |
| EAN: | 4003773078951 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 3,0 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 8,0 mm |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.122 kg |
| długość opakowania: | 15 cm |
| szerokość opakowania: | 5.3 cm |
| wysokość opakowania: | 1.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
