    2629G-200
149,55zł brutto
121,59zł netto
Cena punktowa: 1495 pkt.
Profesjonalne kombinerki BAHCO 2629G-200 z samo otwierającymi się dwukomponentowymi rękojeściami Ergo, o długości całkowitej 200mm.
Kombinerki wykonane są z wysokiej jakości stali stopowej i zabezpieczone przed korozją. Zakres cięcia drutu sprężynowego 2,5mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
SZCZYPCE UNIWERSALNE, KOMBINERKI BAHCO [2629G-200]:
  • wygodne, dwukomponentowe rękojeści ERGO zapewniające pewny chwyt
  • specjalny kształt krawędzi tnących umożliwia cięcie drutu fortepianowego i stali sprężynowej
  • półokrągły kształt szczęk umożliwia manewrowanie w trudno dostępnych miejscach
  • utwardzone krawędzie tnące do cięcia miękkiego i twardego drutu
  • kombinerki wyposażone w sprężynę powrotną z funkcją włączenia / wyłączenia, sprężyna jest pokryta warstwą izolacyjną do 400V
  • fosforanowe wykończenie zabezpiecza przed korozją
  • wykonane według normy ISO 5746
PARAMETRY SZCZYPIEC UNIWERSALNYCH BAHCO [2629G-200]:
  • maksymalny zakres cięcia drutu fortepianowego: 2,5 mm
  • maksymalny zakres cięcia drutu stalowego: 3,0 mm
  • maksymalny zakres cięcia drutu miedzianego: 3,5 mm
  • długość całkowita kombinerek: 200 mm
  • szerokość głowicy - wymiar [C]: 29 mm
  • grubość głowicy - wymiar [D]: 11,8 mm
  • wymiar [G]: 16 mm
  • wymiar [E]: 6 mm
  • wymiar [B]: 40 mm
  • waga: 300 g
  • materiał: wysokiej jakości stal stopowa
długość całkowita: 200 mm
waga: 300 g
EAN: 7314150446957
maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: 2,5 mm
maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: 3,0 mm
zakres cięcia dla drutu Cu: 3,5 mm
długość szczęk: 40 mm