szczypce uniwersalne, kombinerki w izolacji VDE, 250mm, Knipex [03 07 250]
-
Producent:
-
Kod producenta:03 07 250
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2213 pkt. |
Profesjonalne kombinerki w izolacji KNIPEX [03 07 250] z rękojeścią VDE do 1000V AC o długości 250 mm. Izolacja VDE wykonana metodą zanurzeniową.
Wykonane w wysokiej jakości stali narzędziowej, kute i hartowane olejowo dla uzyskania jak największej trwałości ostrza do 60HRc.
Część tnąca umożliwia cięcie drutu twardego o średnicy do 2,5 mm, drutu miękkiego o średnicy do 3,8 mm, linki miedzianej o średnicy do 15 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Szczypce uniwersalne, kombinerki z rękojeścią w izolacji VDE KNIPEX [03 07 250]:
- profesjonalne szczypce w izolacji VDE dla elektryków, posiadają certyfikat do prac pod napięciem do 1000V AC (prądu zmiennego),
- szczypce zostały poddane między innymi testom na wytrzymałość dielektryczną pod napięciem 10 000V AC,
- izolacja szczypiec VDE wykonana jest w technologii zanurzeniowej, tzn. że szczypce z przygotowanymi rękojeściami są zanurzane w specjalnej masie izolacyjnej aż do osiągnięcia wymaganej grubości izolacji,
- mają ząbkowane powierzchnie szczęk chwytających dla jak najlepszego i pewnego chwytania elementów płaskich i okrągłych,
- część tnąca umożliwia cięcie twardego i miękkiego drutu, oraz przewodów wielożyłowych i linek,
- kombinerki mają ostrza hartowane indukcyjnie do twardości około 60 HRc.
- wyposażone w rękojeści VDE, które umożliwiają pewny chwyt w każdych warunkach,
- wykonane według norm DIN ISO5746, ICE 60900, DIN EN 60900.
parametry szczypiec uniwersalnych [03 07 250]:
- długość całkowita kombinerek: 250 mm,
- rękojeści: izolacyjne VDE do 1000V AC,
- maksymalna średnica cięcie drutu twardego stalowego do: 2,5 mm,
- maksymalna średnica cięcie drutu miękkiego do: 3,8 mm,
- maksymalna średnica cięcie linki miedzianej do: 15 mm,
- maksymalny przekrój cięcie linki miedzianej do: 25 mm²,
- waga: 597 g.
| długość całkowita: | 250 mm |
| waga: | 597 g |
| EAN: | 4003773015345 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 3,8 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 15 mm |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.597 kg |
| długość opakowania: | 26 cm |
| szerokość opakowania: | 7.3 cm |
| wysokość opakowania: | 3.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
