szczypce uniwersalne, kombinerki w izolacji VDE, 180mm, Knipex [03 07 180]
-
Producent:
-
Kod producenta:03 07 180
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1560 pkt. |
Profesjonalne kombinerki w izolacji KNIPEX [03 07 180] z dwukomponentową rękojeścią VDE do 1000V AC o długości 180 mm. Izolacja VDE wykonana metodą zanurzeniową.
Wykonane w wysokiej jakości stali narzędziowej, kute i hartowane olejowo dla uzyskania jak największej trwałości ostrza do 60HRc.
Część tnąca umożliwia cięcie drutu twardego o średnicy do 2,2 mm, drutu miękkiego o średnicy do 3,4 mm, linki miedzianej o średnicy do 12 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Szczypce uniwersalne, kombinerki z rękojeścią w izolacji VDE KNIPEX [03 07 180]:
- profesjonalne szczypce w izolacji VDE dla elektryków, posiadają certyfikat do prac pod napięciem do 1000V AC (prądu zmiennego),
- szczypce zostały poddane między innymi testom na wytrzymałość dielektryczną pod napięciem 10 000V AC,
- izolacja szczypiec VDE wykonana jest w technologii zanurzeniowej, tzn. że szczypce z przygotowanymi rękojeściami są zanurzane w specjalnej masie izolacyjnej aż do osiągnięcia wymaganej grubości izolacji,
- mają ząbkowane powierzchnie szczęk chwytających dla jak najlepszego i pewnego chwytania elementów płaskich i okrągłych,
- część tnąca umożliwia cięcie twardego i miękkiego drutu, oraz przewodów wielożyłowych i linek,
- kombinerki mają ostrza hartowane indukcyjnie do twardości około 60 HRc.
- wyposażone w rękojeści VDE, które umożliwiają pewny chwyt w każdych warunkach,
- wykonane według norm DIN ISO5746, ICE 60900, DIN EN 60900.
Parametry szczypiec uniwersalnych [03 07 180]:
- długość całkowita kombinerek: 180 mm,
- rękojeści: izolacyjne VDE do 1000V AC,
- maksymalna średnica cięcie drutu twardego stalowego do: 2,2 mm,
- maksymalna średnica cięcie drutu miękkiego do: 3,4 mm,
- maksymalna średnica cięcie linki miedzianej do: 12 mm,
- maksymalny przekrój cięcie linki miedzianej do: 16 mm²,
- waga: 285 g.
| długość całkowita: | 180 mm |
| waga: | 285 g |
| EAN: | 4003773015314 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 3,4 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 12 mm |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.310 kg |
| długość opakowania: | 18.5 cm |
| szerokość opakowania: | 6.5 cm |
| wysokość opakowania: | 3.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
