szczypce uniwersalne, kombinerki w izolacji VDE 160mm Knipex [03 06 160]
-
Producent:
-
Kod producenta:03 06 160
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za: 4 dni |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1163 pkt. |
Profesjonalne kombinerki w izolacji KNIPEX [03 06 160] z dwukomponentową rękojeścią VDE do 1000V AC o długości 160 mm.
Wykonane w wysokiej jakości stali narzędziowej, kute i hartowane olejowo dla uzyskania jak największej trwałości ostrza do 60HRC.
Część tnąca umożliwia cięcie drutu twardego o średnicy do 2,0 mm, drutu miękkiego o średnicy do 3,1 mm, linki miedzianej o średnicy do 10 mm.
Szczypce uniwersalne, kombinerki z rękojeścią w izolacji VDE, KNIPEX [03 06 160]:
- profesjonalne szczypce w izolacji VDE dla elektryków, posiadają certyfikat do prac pod napięciem do 1000V AC (prądu zmiennego),
- szczypce zostały poddane między innymi testom na wytrzymałość dielektryczną pod napięciem 10 000V AC,
- mają ząbkowane powierzchnie szczęk chwytających dla jak najlepszego i pewnego chwytania elementów płaskich i okrągłych,
- część tnąca umożliwia cięcie twardego i miękkiego drutu,
- znakomite również do cięcia przewodów wielożyłowych i linek,
- kombinerki mają ostrza hartowane indukcyjnie do twardości około 60 HRc.
- wyposażone w dwukomponentowe rękojeści VDE, które umożliwiają pewny chwyt w każdych warunkach,
- wykonane według norm DIN ISO5746, ICE 60900, DIN EN 60900.
parametry szczypiec uniwersalnych [03 06 160]:
- długość całkowita kombinerek: 160 mm,
- rękojeści: wielokomponentowe izolacyjne VDE do 1000V AC,
- maksymalna średnica cięcie drutu twardego stalowego do: 2,0 mm,
- maksymalna średnica cięcie drutu miękkiego do: 3,1 mm,
- maksymalna średnica cięcie linki miedzianej do: 10 mm,
- maksymalny przekrój cięcie linki miedzianej do: 16 mm²,
- waga: 228 g.
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 228 g |
| EAN: | 4003773021902 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 3,1 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 10 mm |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.228 kg |
| długość opakowania: | 16.5 cm |
| szerokość opakowania: | 5.4 cm |
| wysokość opakowania: | 1.9 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
