szczypce uniwersalne, kombinerki typ amerykański, "Lineman's" 240mm Knipex [09 02 240]
-
Producent:
-
Kod producenta:09 02 240
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1994 pkt. |
Profesjonalne kombinerki typ amerykański "LINEMAN'S" KNIPEX [09 02 240], z rękojeściami dwukomponentowymi o długości całkowitej 240 mm.
Szczypce wykonane zostały z wysokiej jakości stali narzędziowej, kute i hartowane olejowo dla uzyskania jak największej trwałości.
Część tnąca umożliwia cięcie twardego drutu stalowego o średnicy do 3,0 mm, a drutu średnio twardego do 4,6mm, dzięki zoptymalizowanemu przełożeniu i twardości części tnącej do 64 HRc.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Kombinerki model amerykański, "Lineman's" Knipex [09 02 240]:
- mają ząbkowaną powierzchnię szczęk chwytających dla jak najlepszego i pewnego chwytania elementów płaskich i okrągłych,
- szczypce wykonane są ze stali wanadowej, kutej, hartowanej olejowo,
- wyposażone są w antypoślizgowe, dwukomponentowe rękojeści dla bardziej wygodnej i ergonomicznej pracy,
- ostrza są hartowane indukcyjnie o twardości do około 64 HRc,
- mają dodatkową powierzchnię chwytającą z tyłu złącza, a zoptymalizowane przełożenie pozwala na użycie do 50% mniej siły w porównaniu ze zwykłymi szczypcami uniersalnymi,
- wykonane według norm DIN ISO5746, ASME B107.20 .
parametry techniczne szczypiec "Lineman's" Knipex [09 02 240]:
- długość całkowita kombinerek: 240 mm,
- rękojeści: dwukomponentowe,
- maksymalna średnica cięcie drutu twardego stalowego do: 3,0 mm,
- maksymalna średnica cięcie drutu średnio twardego do: 4,6 mm,
- waga: 470 g.
| długość całkowita: | 240 mm |
| waga: | 470 g |
| EAN: | 4003773065005 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 4,6 mm |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.475 kg |
| długość opakowania: | 23.6 cm |
| szerokość opakowania: | 5.5 cm |
| wysokość opakowania: | 2.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
