szczypce uniwersalne, kombinerki o zwiększonym przełożeniu, 225mm KNIPEX [02 02 225]
-
Producent:
-
Kod producenta:02 02 225
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1310 pkt. |
Profesjonalne kombinerki o zwiększonym przełożeniu KNIPEX [02 02 225] posiadają wielokomponentowe rękojeści o długości 225 mm.
Szczypce uniwersalne Knipex [02 02 225] o zwiększonym przełożeniu wymagają o 35% mniej siły w porównaniu do zwykłych kombinerek, a optymalne przełożenie dźwigni ułatwia pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szczypce uniwersalne, kombinerki o zwiększonym przełożeniu KNIPEX [02 02 225]:
- kombinerki o zwiększonym przełożeniu wymagają o 35 % mniej siły w porównaniu ze zwykłymi szczypcami uniwersalnymi,
- posiadają optymalne przełożenie dźwigni, które zapewnia łatwiejszą pracę, łatwiejsze cięcie, mocne zaciskanie, gięcie oraz ciągnięcie,
- mają długie ostrza, które umożliwiają cięcie grubych przewodów,
- mają ząbkowane powierzchnie szczęk chwytających dla jak najlepszego i pewnego chwytania elementów płaskich i okrągłych,
- kombinerki mają ostrza hartowane indukcyjnie do twardości około 63 HRc.
- wyposażone w wielokomponentowe rękojeści, które umożliwiają pewny chwyt w każdych warunkach,
- wykonane według norm DIN ISO 5746.
parametry szczypiec uniwersalnych Knipex [02 02 225]:
- długość całkowita kombinerek: 225 mm,
- rękojeści: wielokomponentowe,
- maksymalna średnica cięcie drutu bardzo twardego, piano do: 2,5 mm,
- maksymalna średnica cięcie drutu twardego stalowego do: 3,0 mm,
- maksymalna średnica cięcie linki miedzianej do: 14 mm,
- maksymalny przekrój cięcie linki miedzianej do: 25 mm²,
- waga: 409 g.
| długość całkowita: | 225 mm |
| waga: | 409 g |
| EAN: | 4003773043379 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: | 2,5 mm |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 3,0 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 14 mm |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.422 kg |
| długość opakowania: | 23.1 cm |
| szerokość opakowania: | 5.4 cm |
| wysokość opakowania: | 2.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
