szczypce uniwersalne, kombinerki 205mm, FACOM [187AP.20CPE]
-
Producent:
-
Kod producenta:187AP.20CPE
215,62zł brutto
175,30zł netto
312,76zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2156 pkt. |
Kombinerki FACOM 187AP.20CPE, o długości całkowitej 205 mm, z dwukomponentowymi rękojeściami i sprężyną zwrotną.
Kombinerki wykonane zostały z wysokiej jakości stali o wysokiej wytrzymałości, doskonale sprawdzą się do zastosowań profesjonalnych.
Maksymalny zakres cięcia drutu fortepianowego wynosi 2,2 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.SZCZYPCE UNIWERSALNE, KOMBINERKI FACOM [187AP.20CPE]:
- posiadają szczęki z płaskimi i owalnymi powierzchniami tnącymi o wysokiej wydajności cięcia,
- ostrza zapewniają równe cięcie niezależnie od rodzaju drutu (drut miękki i materiały o maksymalnej specyfikacji drutu fortepianowego: 2,2 mm, 205 kG/mm²),
- szczypce umożliwiają również chwytanie gwoździ oraz śrub,
- geometria krawędzi tnącej znacznie zmniejsza wysiłek podczas cięcia dzięki przesuniętej osi i specjalnemu profilowi ostrza,
- szczypce wyprodukowane z stali węglowej, z krawędziami tnącymi hartowanymi indukcyjnie,
- wyposażone są w sprężynę zwrotną,
- wykończenie chromowane zapewnia odporność na korozję,
- ergonomiczne uchwyty dwumateriałowe odporne na działanie środków chemicznych,
- otwór w rękojeści umożliwia zawieszenie szczypiec,
- szczypce spełniają normy ASME B107.500 i ISO 5746
PARAMETRY TECHNICZNE SZCZYPIEC UNIWERSALNYCH FACOM [187AP.20CPE]:
- maksymalny zakres cięcia drutu fortepianowego: 2,2 mm,
- długość całkowita kombinerek [L]: 205 mm,
- szerokość głowicy [B]: 26 mm,
- grubość głowicy [E]: 11,5 mm,
- wymiar [C]: 42 mm,
- waga: 300 g,
- typ gwarancji: E (bezpłatna wymiana produktu bez ograniczenia w czasie)
Narzędzia Facom objęte są całkowitą gwarancją, bez ograniczenia w czasie!
| długość całkowita: | 205 mm |
| waga: | 300 g |
| EAN: | 3662424087271 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: | 2,2 mm |
| długość szczęk: | 42 mm |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 11,5 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.315 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
