szczypce uniwersalne, kombinerki 200mm Knipex [03 02 200]
-
Producent:
-
Kod producenta:03 02 200
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za: 4 dni |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 982 pkt. |
Profesjonalne kombinerki KNIPEX [03 02 200], z rękojeściami dwukomponentowymi o długości 200mm.
Wykonane w wysokiej jakości stali narzędziowej, kute i hartowane olejowo dla uzyskania jak największej trwałości ostrza do 60HRC.
Część tnąca umożliwia cięcie drutu twardego o średnicy 2,5mm, drutu miękkiego o średnicy do 3,8mm, linki miedzianej o średnicy do 13mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Szczypce uniwersalne, kombinerki z rękojeścią wielokomponentową KNIPEX [03 02 200]:
- mają ząbkowane powierzchnie szczęk chwytających dla jak najlepszego i pewnego chwytania elementów płaskich i okrągłych,
- część tnąca umożliwia cięcie twardego i miękkiego drutu
- znakomite do cięcia przewodów wielożyłowych, drutów i linek,
- kombinerki mają ostrza hartowane indukcyjnie do twardości około 60 HRc.
- wyposażone w dwukomponentowe rękojeści, które umożliwiają pewny chwyt w każdych warunkach,
- wykonane według norm DIN ISO5746
parametry szczypiec uniwersalnych Knipex [03 02 200]:
- długość całkowita kombinerek: 200 mm,
- rękojeści: wielokomponentowe,
- maksymalna średnica cięcie drutu twardego stalowego do: 2,5 mm,
- maksymalna średnica cięcie drutu miękkiego do: 3,8 mm,
- maksymalna średnica cięcie linki miedzianej do: 13 mm,
- maksymalny przekrój cięcie linki miedzianej do: 16 mm²,
- waga: 322 g.
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 322 g |
| EAN: | 4003773034940 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 3,8 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 13 mm |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.322 kg |
| długość opakowania: | 20.5 cm |
| szerokość opakowania: | 4.4 cm |
| wysokość opakowania: | 2.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
