    2628 S-200
153,41zł brutto
124,72zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1534 pkt.
Profesjonalne kombinerki w izolacji VDE z serii ERGO, BAHCO 2628 S-200, z dwukomponentowymi rękojeściami Ergo o długości 200 mm przeznaczone do prac pod napięciem do 1000V.
Wykończenie fosforanowe zabezpiecza przed korozją. Zakres cięcia drutu sprężynowego do 2,5mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
SZCZYPCE UNIWERSALNE, KOMBINERKI W IZOLACJI VDE, BAHCO [2628S-200]:
  • szczypce zaprojektowane zgodnie z ideą i koncepcją narzędzi ERGO™,
  • szczypce mają powierzchnie chwytające dostosowane zwłaszcza do płaskich i okrągłych materiałów,
  • krawędzie tnące umożliwiają cięcie również miękkich materiałów np.: drut miedziany, przewody,
  • szczypce mają wykończenie fosforanowe (czernione), jest to zabezpieczenie antykorozyjnie,
  • wykonane zostały z wysokiej jakości stali stopowej,
  • wykonane zgodnie z normą ISO 5745, IEC 60900
PARAMETRY SZCZYPIEC UNIWERSALNYCH VDE BAHCO [2628S-200]:
  • maksymalny zakres cięcia drutu fortepianowego: 2,0 mm,
  • maksymalny zakres cięcia drutu stalowego: 2,5 mm,
  • maksymalny zakres cięcia drutu miedzianego: 3,0 mm,
  • długość całkowita kombinerek: 200 mm,
  • szerokość głowicy - wymiar [C]: 29 mm,
  • grubość głowicy - wymiar [D]: 11,8 mm,
  • wymiar [G]: 16 mm,
  • wymiar [E]: 4,5 mm,
  • wymiar [F]: 11,8 mm,
  • wymiar [B]: 40 mm,
  • waga: 300 g
  • materiał: wysokiej jakości stal stopowa
długość całkowita: 200 mm
waga: 300 g
EAN: 7314150043002
maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: 2,5 mm
maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: 3,0 mm
zakres cięcia dla drutu Cu: 3,5 mm
długość szczęk: 40 mm