szczypce uniwersalne kombinerki 200mm, izolacja VDE, Bahco [2628 S-200]
-
Producent:
-
Kod producenta:2628 S-200
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1534 pkt. |
Profesjonalne kombinerki w izolacji VDE z serii ERGO, BAHCO 2628 S-200, z dwukomponentowymi rękojeściami Ergo o długości 200 mm przeznaczone do prac pod napięciem do 1000V.
Wykończenie fosforanowe zabezpiecza przed korozją. Zakres cięcia drutu sprężynowego do 2,5mm.
Kombinerki wykonane zostały z wysokiej jakości stali stopowej, o wysokiej wytrzymałości do zastosowań profesjonalnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.SZCZYPCE UNIWERSALNE, KOMBINERKI W IZOLACJI VDE, BAHCO [2628S-200]:
- dwukomponentowe izolowane rękojeści ERGO z termoplastyczną powierzchnią na twardym polipropylenie zapewniają dobry chwyt,
- kombinerki przeznaczone do pracy na urządzeniach podłączonych do napięcia do 1000 V zgodnie z IEC60900,
- posiadają bardzo duże wybrzuszenia na rękojeści dla maksymalnego bezpieczeństwa przed ześlizgiwaniem się palców,
- szczypce zaprojektowane zgodnie z ideą i koncepcją narzędzi ERGO™,
- szczypce mają powierzchnie chwytające dostosowane zwłaszcza do płaskich i okrągłych materiałów,
- specjalna konstrukcja szczęk ułatwiająca dostęp, z utwardzonymi krawędziami tnącymi do cięcia miękkiego i twardego drutu
- krawędzie tnące umożliwiają cięcie również miękkich materiałów np.: drut miedziany, przewody,
- szczypce mają wykończenie fosforanowe (czernione), jest to zabezpieczenie antykorozyjnie,
- wykonane zostały z wysokiej jakości stali stopowej,
- wykonane zgodnie z normą ISO 5745, IEC 60900
PARAMETRY SZCZYPIEC UNIWERSALNYCH VDE BAHCO [2628S-200]:
- maksymalny zakres cięcia drutu fortepianowego: 2,0 mm,
- maksymalny zakres cięcia drutu stalowego: 2,5 mm,
- maksymalny zakres cięcia drutu miedzianego: 3,0 mm,
- długość całkowita kombinerek: 200 mm,
- szerokość głowicy - wymiar [C]: 29 mm,
- grubość głowicy - wymiar [D]: 11,8 mm,
- wymiar [G]: 16 mm,
- wymiar [E]: 4,5 mm,
- wymiar [F]: 11,8 mm,
- wymiar [B]: 40 mm,
- waga: 300 g
- materiał: wysokiej jakości stal stopowa
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 300 g |
| EAN: | 7314150043002 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: | 2,5 mm |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 3,0 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 3,5 mm |
| długość szczęk: | 40 mm |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| sprężyna zwrotna: | nie |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.325 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
