szczypce uniwersalne, kombinerki 197mm, IRIMO [601-200-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:601-200-1
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 715 pkt. |
Szczypce uniwersalne, kombinerki o długości 197mm firmy Irimo [601-200-1], z wygodnymi, dwukomponentowymi rękojeściami.
Wykonane z wysokiej jakości stali chromo-wanadowej, o wysokiej wytrzymałości przeznaczone do wszelkich zastosowań.
Przeznaczone do codziennego użytku zarówno w domu jak i warsztacie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Uniwersalne szczypce, kombinerki firmy Irimo o symbolu [601-200-1]:
- kombinerki Irimo to jedne z najlepszych produktów w swojej klasie na rynku narzędziowym,
- znakomicie sprawdzają się przy cięciu drutu miedzianego i średnio twardego stalowego,
- szczęki kombinerek wykonane zostały ze stali o wysokiej wytrzymałości,
- uniwersalne szczypce mają wygodne, dwukomponentowe rękojeści wykonane z tworzywa,
- krawędzie tnące zahartowane zostały do 58-65HRc,
- wykonane zgodnie z normą ISO 5746.
Parametry szczypiec uniwersalnych Irimo [601-200-1]:
- długość całkowita kombinerek L: 200 mm,
- długość szczęk L1: 41,5 mm,
- szerokość głowicy - wymiar W1: 29,5 mm,
- rozstaw rękojeści - wymiar W2: 50 mm,
- grubość szczęk - wymiar T1: 10 mm,
- maksymalny zakres cięcia drutu stalowego: 1 mm,
- maksymalny zakres cięcia drutu miedzianego: 2,5 mm ,
- waga: 300 g,
- materiał: wytrzymała stal hartowana.
| długość całkowita: | 197 mm |
| waga: | 300 g |
| EAN: | 8414909203172 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 1 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 2,5 mm |
| długość szczęk: | 29,5 mm |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.320 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
