Szczypce uniwersalne, kombinerki, 160mm, Bahco [2678 G-160]
-
Producent:
-
Kod producenta:2678 G-160
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 589 pkt. |
Szczypce uniwersalne, kombinerki, Bahco [2678 G-160] o długości 160 mm.
Kombinerki wykonane zostały z wysokiej jakości stali stopowej, o wysokiej wytrzymałości przeznaczone do zastosowań profesjonalnych.
Posiadają wygodne dwukomponentowe rękojeści.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Szczypce uniwersalne, kombinerki, 160mm, Bahco [2678 G-160]
- lakierowane i polerowane w celu zabezpieczenia przed korozją,
- wygodne, dwukomponentowe rękojeści,
- wykonane z wysokiej jakości stali stopowej, według normy DIN ISO 5746,
PARAMETRY TECHNICZNE SZCZYPIEC UNIWERSALNYCH BAHCO [2678 G-160]
- maksymalny zakres cięcia drutu stalowego: 1.7 mm,
- długość całkowita kombinerek: 160 mm,
- szerokość głowicy - wymiar [C]: 24 mm,
- grubość głowicy - wymiar [D]: 10 mm,
- wymiar [G]: 35 mm,
- wymiar [E]: 6 mm,
- wymiar [B]: 35 mm,
- wymiar [F]: 10 mm,
- waga: 195 g,
Zdjęcia mają charakter poglądowy.
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 240 g |
| EAN: | 7314150116157 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 1.7 mm |
| długość szczęk: | 35 mm |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.24 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
