    2629G-160
130,60zł brutto
106,18zł netto
Cena punktowa: 1306 pkt.
Profesjonalne kombinerki BAHCO 2629G-160 z samo otwierającymi się dwukomponentowymi rękojeściami Ergo, o długości całkowitej 160mm.
Kombinerki wykonane są z wysokiej jakości stali stopowej, a fosforanowe wykończenie zabezpiecza przed korozją. Zakres cięcia drutu sprężynowego 1,8mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
SZCZYPCE UNIWERSALNE, KOMBINERKI BAHCO [2629G-160]:
  • wygodne, dwukomponentowe rękojeści ERGO zapewniające pewny chwyt
  • specjalny kształt krawędzi tnących umożliwia cięcie drutu fortepianowego i stali sprężynowej
  • półokrągły kształt szczęk umożliwia manewrowanie w trudno dostępnych miejscach
  • utwardzone krawędzie tnące do cięcia miękkiego i twardego drutu
  • kombinerki wyposażone w sprężynę powrotną z funkcją włączenia / wyłączenia, sprężyna jest pokryta warstwą izolacyjną do 400V
  • fosforanowe wykończenie zabezpiecza przed korozją
  • wykonane według normy ISO 5746
PARAMETRY SZCZYPIEC UNIWERSALNYCH BAHCO [2629G-160]:
  • maksymalny zakres cięcia drutu fortepianowego: 1,8 mm
  • maksymalny zakres cięcia drutu stalowego: 2,0 mm
  • maksymalny zakres cięcia drutu miedzianego: 2,5 mm
  • długość całkowita kombinerek: 160 mm
  • szerokość głowicy - wymiar [C]: 22 mm
  • grubość głowicy - wymiar [D]: 9,8 mm
  • wymiar [G]: 12 mm
  • wymiar [E]: 5 mm
  • wymiar [B]: 32 mm
  • waga: 190 g
  • materiał: wysokiej jakości stal stopowa
długość całkowita: 160 mm
waga: 190 g
EAN: 7314150446933
maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: 1,8 mm
maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: 2,0 mm
zakres cięcia dla drutu Cu: 2,5 mm
długość szczęk: 32 mm