szczypce uniwersalne z końcówkami półokrągłymi, kombinerki 160mm, Ergo Bahco [2629G-160]
-
Producent:
-
Kod producenta:2629G-160
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1306 pkt. |
Profesjonalne kombinerki BAHCO 2629G-160 z samo otwierającymi się dwukomponentowymi rękojeściami Ergo, o długości całkowitej 160mm.
Zaokrąglone szczęki ułatwiają dostęp do ograniczonych przestrzeni, a powierzchnie chwytające nadają się najlepiej do płaskich i okrągłych materiałów.
Kombinerki wykonane są z wysokiej jakości stali stopowej, a fosforanowe wykończenie zabezpiecza przed korozją. Zakres cięcia drutu sprężynowego 1,8mm.
SZCZYPCE UNIWERSALNE, KOMBINERKI BAHCO [2629G-160]:
- ergonomiczna konstrukcja szczypiec zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku
- wygodne, dwukomponentowe rękojeści ERGO zapewniające pewny chwyt
- specjalny kształt krawędzi tnących umożliwia cięcie drutu fortepianowego i stali sprężynowej
- powierzchnie chwytowe szczypiec skonstruowane tak, aby umożliwić chwytanie okrągłych i płaskich elementów
- półokrągły kształt szczęk umożliwia manewrowanie w trudno dostępnych miejscach
- utwardzone krawędzie tnące do cięcia miękkiego i twardego drutu
- kombinerki wyposażone w sprężynę powrotną z funkcją włączenia / wyłączenia, sprężyna jest pokryta warstwą izolacyjną do 400V
- fosforanowe wykończenie zabezpiecza przed korozją
- wykonane według normy ISO 5746
PARAMETRY SZCZYPIEC UNIWERSALNYCH BAHCO [2629G-160]:
- maksymalny zakres cięcia drutu fortepianowego: 1,8 mm
- maksymalny zakres cięcia drutu stalowego: 2,0 mm
- maksymalny zakres cięcia drutu miedzianego: 2,5 mm
- długość całkowita kombinerek: 160 mm
- szerokość głowicy - wymiar [C]: 22 mm
- grubość głowicy - wymiar [D]: 9,8 mm
- wymiar [G]: 12 mm
- wymiar [E]: 5 mm
- wymiar [B]: 32 mm
- waga: 190 g
- materiał: wysokiej jakości stal stopowa
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 190 g |
| EAN: | 7314150446933 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: | 1,8 mm |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 2,0 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 2,5 mm |
| długość szczęk: | 32 mm |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.159 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
