szczypce uniwersalne, kombinerki 160mm, IRIMO [601-160-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:601-160-1
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 689 pkt. |
Szczypce uniwersalne, kombinerki o długości 160mm Irimo [601-160-1], z wygodnymi, dwukomponentowymi rękojeściami.
Wykonane z wysokiej jakości stali chromo-wanadowej, o wysokiej wytrzymałości przeznaczone do wszelkich zastosowań.
Przeznaczone do codziennego użytku zarówno w domu jak i warsztacie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Uniwersalne szczypce, kombinerki Irimo [601-160-1]:
- kombinerki Irimo to jedne z najlepszych produktów w swojej klasie na rynku narzędziowym,
- znakomicie sprawdzają się przy cięciu drutu miedzianego i średnio twardego stalowego,
- szczęki kombinerek wykonane zostały ze stali o wysokiej wytrzymałości,
- uniwersalne szczypce mają wygodne, dwukomponentowe rękojeści wykonane z tworzywa,
- krawędzie tnące zahartowane zostały do 58-65HRc,
- wykonane zgodnie z normą ISO 5746.
Parametry szczypiec uniwersalnych Irimo [601-160-1]:
- długość całkowita kombinerek L: 160 mm,
- długość szczęk L1: 35 mm,
- szerokość głowicy - wymiar W1: 24 mm,
- rozstaw rękojeści - wymiar W2: 50 mm,
- grubość szczęk - wymiar T1: 10 mm,
- maksymalny zakres cięcia drutu stalowego: 1 mm,
- maksymalny zakres cięcia drutu miedzianego: 1,6 mm ,
- waga: 190 g,
- materiał: wytrzymała stal hartowana.
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 190 g |
| EAN: | 8414909203158 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 1 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 1,6 mm |
| długość szczęk: | 35 mm |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.200 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
