szczypce uniwersalne dla elektryków, kombinerki 250mm, BAHCO [2688D-250]
-
Producent:
-
Kod producenta:2688D-250
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1279 pkt. |
Profesjonalne kombinerki dla elektryków, BAHCO 2688D-250, o długości 250 mm, przeznaczone do zaciskania i zarabiania złączy na kablach.
Kombinerki wykonane zostały z wysokiej jakości stali stopowej, czernione, zabezpieczone antykorozyjnie. Wyposażone w wygodne rękojeści pokryte tworzywem PCV zapewniają dobry chwyt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.SZCZYPCE UNIWERSALNE DLA ELEKTRYKÓW, KOMBINERKI BAHCO [2688D-250]:
- szczypce z wysokiej jakości stali stopowej, przeznaczone do zaciskania i zarabiania złączy na kablach,
- krawędzie tnące pozwalają na cięcie materiałów średniej twardości,
- powierzchnie chwytowe szczypiec skonstruowane tak, aby umożliwić chwytanie okrągłych i płaskich elementów,
- szczypce czernione, zabezpieczone antykorozyjnie,
- wygodne rękojeści pokryte tworzywem PCV zapewniają dobry chwyt,
- konstrukcja szczypiec zapewnia komfort użycia przy minimalnym wysiłku.
PARAMETRY SZCZYPIEC UNIWERSALNYCH BAHCO [2688D-250]:
- maksymalny zakres cięcia drutu miedzianego: 3,5 mm,
- maksymalny zakres cięcia drutu stalowego: 3,0 mm,
- maksymalny zakres cięcia drutu fortepianowego: 2,5 mm,
- długość całkowita kombinerek [A]: 250 mm,
- szerokość głowicy - wymiar [C]: 32 mm,
- grubość głowicy - wymiar [D]: 16 mm,
- wymiar [E]: 8 mm,
- wymiar [B]: 41 mm,
- waga: 480 g,
- materiał: wysokiej jakości stal stopowa
| długość całkowita: | 250 mm |
| waga: | 480 g |
| EAN: | 7314150123520 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: | 2,5 mm |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 3,0 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 3,5 mm |
| długość szczęk: | 41 mm |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| sprężyna zwrotna: | nie |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.55 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
