    2688D-250
127,89zł brutto
103,98zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1279 pkt.
Profesjonalne kombinerki dla elektryków, BAHCO 2688D-250, o długości 250 mm, przeznaczone do zaciskania i zarabiania złączy na kablach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
SZCZYPCE UNIWERSALNE DLA ELEKTRYKÓW, KOMBINERKI BAHCO [2688D-250]:
  • krawędzie tnące pozwalają na cięcie materiałów średniej twardości,
  • szczypce czernione, zabezpieczone antykorozyjnie,
  • wygodne rękojeści  pokryte tworzywem PCV zapewniają dobry chwyt,
  • konstrukcja szczypiec zapewnia komfort użycia przy minimalnym wysiłku.
PARAMETRY SZCZYPIEC UNIWERSALNYCH BAHCO [2688D-250]:
  • maksymalny zakres cięcia drutu miedzianego: 3,5 mm,
  • maksymalny zakres cięcia drutu stalowego: 3,0 mm,
  • maksymalny zakres cięcia drutu fortepianowego: 2,5 mm,
  • długość całkowita kombinerek [A]: 250 mm,
  • szerokość głowicy - wymiar [C]: 32 mm,
  • grubość głowicy - wymiar [D]: 16 mm,
  • wymiar [E]: 8 mm,
  • wymiar [B]: 41 mm,
  • waga: 480 g,
  • materiał: wysokiej jakości stal stopowa
długość całkowita: 250 mm
waga: 480 g
EAN: 7314150123520
maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: 2,5 mm
maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: 3,0 mm
zakres cięcia dla drutu Cu: 3,5 mm
długość szczęk: 41 mm