szczypce tnące półokrągłe, odgięte, 200mm w izolacji VDE do 1000V, Knipex [26 26 200 T] z zaczepem do asekuracji
-
Producent:
-
Kod producenta:26 26 200 T
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2146 pkt. |
Profesjonalne szczypce tnące z bardzo długimi, zakrzywionymi, półokrągłymi szczękami, w izolacji VDE firmy Knipex [26 26 200 T].
Przeznaczone do profesjonalnych zastosowań przy pracach pod napięciem do 1000V.
Posiadają zintegrowany uchwyt do mocowania zabezpieczenia przed upadkiem zwłaszcza podczas prac na wysokości.
Ze względu na swą długość szczęk, bardzo dobre parametry wytrzymałościowe (nie odkształcają się) i odgięte końcówki są niezastąpione dla mechaników.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce tnące, półokrągłe wydłużane, końcówki odgięte, w izolacji VDE firmy Knipex [26 26 200 T]:
- rękojeści są izolowane według norm VDE i umożliwiają bezpieczną pracę pod napięciem do 1000V,
- niezastąpione wszędzie tam gdzie potrzebna jest niezawodność, szczególnie przydatne w miejscach trudno dostępnych,
- T w symbolu oznacza, że szczypce wyposażone są w zintegrowany uchwyt do mocowania zabezpieczenia przed upadkiem zwłaszcza podczas prac na wysokości,
- końcówka szczęk jest odgięta pod kątem 40º, na długości 23mm
- szczęki i końcówki mają bardzo dużą wytrzymałość na skręcanie i odkształcanie,
- szczypce mają wygodną, dwukomponentowa rękojeść z tworzywa sztucznego, oraz półokrągłe wydłużane, ząbkowane krzyżowo szczęki, chromowane,
- przeznaczone do chwytania różnych materiałów,
- wykonane ze stali elektrycznej chromowo-wanadowej, kutej i hartowanej olejowo,
Narzędzia Knipex oznaczone specjalnym znakiem są dopuszczone do stosowania pod napięciem do 1000V AC,
parametry szczypiec ze szczękami półokrągłymi [26 26 200 T]:
- długość całkowita: 200mm,
- długość części chwytającej (szczęki) L3: 73mm,
- wymiar L4: 23mm,
- wymiar W3: 18mm,
- wymiar T1: 9,5 mm,
- wymiar W4: 3,0 mm,
- wymiar T2: 2,5 mm,
- wykończenie szczypiec: chromowane,
- wykończenie główki: chromowane,
- rękojeści: wielokomponentowe VDE,
- zaczep do asekuracji: tak,
- waga: 215 g,
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 215 g |
| EAN: | 4003773081456 |
| długość szczęk: | 73 mm |
| typ szczęki: | półokrągłe wygięte |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| złącze skręcane: | nie |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.235 kg |
| długość opakowania: | 20.4 cm |
| szerokość opakowania: | 5.4 cm |
| wysokość opakowania: | 2.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
