szczypce tnące półokrągłe 160mm, Knipex [25 02 160]
-
Producent:
-
Kod producenta:25 02 160
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za: 4 dni |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 982 pkt. |
Profesjonalne szczypce tnące z półokrągłymi szczękami Knipex 25 02 160, przeznaczone do cięcia drutu miękkiego, średnio twardego i twardego - twardość ostrzy ok. 61 HRC.
Powierzchnie chwytające ząbkowane poprzecznie sprawiają, że szczypce doskonale sprawdzą do precyzyjnego chwytania i cięcia. Rękojeści Comfort wykonane z trzech ergonomicznych komponentów zapewniają wygodną pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Szczypce tnące, półokrągłe (szczypce radiowe), 160 mm, Knipex [25 02 160]:
- szczypce z półokrągłymi, zwężającymi się chromowanymi szczękami,
- przeznaczone są do cięcia drutu miękkiego, średnio twardego i twardego oraz do precyzyjnego chwytania i cięcia,
- precyzyjne szczęki i końcówki mają bardzo dużą wytrzymałość na skręcanie i odkształcanie,
- powierzchnie chwytające ząbkowane poprzecznie,
- wykonane ze stali elektrycznej chromowo-wanadowej, kutej i hartowanej indukcyjnie, zgodne z normą DIN ISO 5745,
- twardość ostrzy ok. 61 HRC,
- szczypce mają rękojeści Comfort - wykonane z trzech komponentów zapewniających optymalną obsługę i z dwoma złączami KNIPEXtend do mocowania wyposażenia dodatkowego
PARAMETRY TECHNICZNE SZCZYPIEC ZE SZCZĘKAMI PÓŁOKRĄGŁYMI KNIPEX [25 02 160]:
- zakres cięcia drutu o średniej twardości: ∅ 2,5 mm,
- zakres cięcia drutu miękkiego: ∅ 1,6 mm,
- długość części chwytającej (szczęki) [L3]: 50 mm,
- szerokość główki [W3]: 16,5 mm,
- grubość szczęki (złącze) [T1]: 9,0 mm,
- szerokość końcówki [W4]: 3,0 mm,
- grubość końcówki [T2]: 2,5 mm,
- wykończenie szczypiec: fosforanowane, czernione,
- wykończenie główki: polerowana,
- rękojeści: wielokomponentowe Comfort,
- wymiary: 160 x 56 x 18 mm,
- waga: 166 g
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 166 g |
| EAN: | 4003773023166 |
| długość szczęk: | 50 mm |
| typ szczęki: | półokrągłe |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.167 kg |
| długość opakowania: | 23.3 cm |
| szerokość opakowania: | 8.3 cm |
| wysokość opakowania: | 5.70 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
