Szczypce tnące okrągłe 130mm, rękojeść z tworzywa sztucznego, Knipex [19 01 130]
-
Producent:
-
Kod producenta:19 01 130
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1452 pkt. |
Profesjonalne szczypce tnące ze szczękami okrągłymi firmy Knipex [19 01 130].
Przeznaczone do obróbki cienkiego drutu w pracach jubilerskich, do cięcia i gięcia, np. w elektronice, do formowania pętli z drutu.
Szczypce o długości 130mm mają wygodną rękojeść z tworzywa sztucznego, oraz okrągłe krótkie szczęki, gładko szlifowane.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne szczypce tnące okrągłe firmy Knipex [19 01 130]:
- szczypce tnące mają wygodną rękojeść z tworzywa sztucznego, oraz okrągłe krótkie szczęki, gładko szlifowane,
- przeznaczone do obróbki cienkiego drutu i prac jubilerskich, do cięcia i gięcia, np. w elektronice, do formowania pętli z drutu,
- mają precyzyjne okrągłe szczęki, które są ostro zakończone
- szczypce tnące wykonane ze stali elektrycznej chromowo-wanadowej, kutej i hartowanej olejowo,
- ostrza szczypiec zostały oddzielnie hartowane indukcyjnie, a twardość ostrzy to ok. 60 HRC.
Parametry szczypiec tnących ze szczękami okrągłymi [19 01 130]:
- długość całkowita: 130 mm,
- zakres cięcia drutu o średniej twardości: 2,2 mm,
- zakres ciecia drutu twardego: 1,6 mm,
- długość części chwytającej (szczęki) L3: 32 mm,
- wymiar W3: 13,5 mm,
- średnica na końcu szczęki D1: 1,0 mm,
- wymiar T1: 8,0 mm,
- wykończenie szczypiec: fosforanowane, czernione,
- wykończenie główki: polerowana,
- rękojeści: tworzywo sztuczne,
- wymiary: 130 x 52 x 12 mm,
- waga: 73 g,
| długość całkowita: | 130 mm |
| waga: | 73 g |
| EAN: | 4003773034995 |
| długość szczęk: | 27 mm |
| typ szczęki: | okrągłe |
| powierzchnia chwytająca: | gładka |
| złącze skręcane: | nie |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.073 kg |
| długość opakowania: | 13 cm |
| szerokość opakowania: | 5.2 cm |
| wysokość opakowania: | 1.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
