    2431G-140
108,41zł brutto
88,14zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1084 pkt.
Szczypce o długości 140mm mają dwukomponentową, wygodną rękojeść, oraz półokrągłe wydłużane, ząbkowane szczęki. Nie posiadają części tnącej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
profesjonalne szczypce, szczęki półokrągłe i wydłużane bez ucinaka firmy Bahco model [2431G-140]:
  • wykonane zgodnie z normą ISO 5745
parametry szczypiec ze szczękami półokrągłymi, Bahco [2431G-140]:
  • długość całkowita szczypiec A: 140 mm,
  • długość części chwytającej (szczęki) B: 37 mm,
  • wymiar C: 15,0 mm,
  • wymiar D: 7,8 mm
  • wymiar E: 2,5 mm,
  • wymiar F: 2,0 mm,
  • wykończenie szczypiec: fosforanowane, zabezpieczane antykorozyjnie,
  • rękojeści: wielokomponentowe,
  • waga: 120 g,
długość całkowita: 140 mm
waga: 120 g
EAN: 7314150447022
długość szczęk: 37 mm