szczypce półokrągłe wydłużone 140mm, rękojeść z tworzywa, Knipex [30 21 140]
-
Producent:
-
Kod producenta:30 21 140
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 832 pkt. |
Profesjonalne szczypce ze szczękami półokrągłymi, wydłużonymi firmy Knipex model [30 21 140], przeznaczone do chwytania różnego rodzaju materiałów. Fosforowane, czernione a główka polerowana.
Szczypce o długości 140mm mają wygodną rękojeść z tworzywa sztucznego, oraz półokrągłe wydłużane, ząbkowane szczęki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce półokrągłe wydłużane firmy Knipex model [30 21 140]:
- szczypce mają wygodną, rękojeść z tworzywa sztucznego, oraz półokrągłe wydłużane, ząbkowane szczęki, fosforowane, czernione,
- przeznaczone do chwytania różnych materiałów,
- wykonane ze stali elektrycznej chromowo-wanadowej, kutej i hartowanej olejowo,
parametry szczypiec ze szczękami półokrągłymi [30 21 140]:
- długość całkowita: 140 mm,
- długość części chwytającej (szczęki) L3: 42 mm,
- wymiar W3: 15,0 mm,
- wymiar T1: 8,0 mm,
- wymiar W4: 2,5 mm,
- wymiar T2: 2,0 mm,
- wykończenie szczypiec: fosforowane, czernine,
- wykończenie główki: polerowana,
- rękojeści: tworzywo sztuczne,
- waga: 95 g,
| długość całkowita: | 140 mm |
| waga: | 95 g |
| EAN: | 4003773042433 |
| długość szczęk: | 42 mm |
| typ szczęki: | półokrągłe |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| złącze skręcane: | nie |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.095 kg |
| długość opakowania: | 14.5 cm |
| szerokość opakowania: | 5.4 cm |
| wysokość opakowania: | 1.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
