szczypce półokrągłe montażowe, 280mm, rękojeść z tworzywa, Bahco [158-N]
-
Producent:
-
Kod producenta:158-N
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1063 pkt. |
Profesjonalne szczypce półokrągłe montażowe 280mm, Bahco model [158-N], szczególnie dobrze sprawdzają się przy pracach montażowych i regulacyjnych wymagających dużej siły chwytu.
Mają rękojeść pokrytą tworzywem sztucznym, oraz bardzo wąskie i bardzo długie końcówki / szczęki.
Szczęki zapewniają dobry uchwyt i umożliwiają pracę w miejscach o utrudnionym dostępie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce półokrągłe wydłużane dla mechaników firmy Bahco model [158-N]:
- przeznaczone do prac montażowych i regulacyjnych w trudno dostępnych miejscach dzięki kompaktowej konstrukcji i dużej długości,
- do bezpiecznego i pewnego chwytania, trzymania i prowadzenia małych rur mosiężnych, śrub i przewodów oraz innych elementów,
- szczęki i końcówki mają bardzo dużą wytrzymałość na skręcanie i odkształcanie,
- półokrągłe, wąskie końcówki zapewniają optymalny dostęp do głęboko umieszczonych elementów,
- ząbkowana powierzchnia kształtowa do chwytania elementów okrągłych,
- przeznaczone zwłaszcza do prac w branży motoryzacyjnej (np. w komorze silnika), do prac montażowych oraz w sektorze budowy maszyn
- wykonane z wysokiej jakości stal stopowa,
parametry szczypiec ze szczękami półokrągłymi Bahco [158-N]:
- długość całkowita: 280 mm,
- długość części chwytającej (szczęki): 70 mm,
- wykończenie szczypiec: powłoka polerowana, zabezpieczona antykorozyjnie,
- wykończenie główki: polerowana,
- rękojeści: tworzywo sztuczne,
- waga: 265 g,
| długość całkowita: | 280 mm |
| waga: | 265 g |
| EAN: | 7311518277239 |
| długość szczęk: | 70 mm |
| typ szczęki: | półokrągłe |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| złącze skręcane: | nie |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.295 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
