szczypce okrągłe 160mm, rękojeść wielokomponentowa, Irimo [608-160-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:608-160-1
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 575 pkt. |
Szczypce okrągłe 160mm firmy Irimo [612-160-1] z wielokomponentowymi rękojeściami o długości 160mm to jedne z najlepszych szczypiec półokrągłych w tej klasie na rynku.
Wykonane zostały ze stali o wysokiej wytrzymałości, a krawędzie zahartowane zostały do 45-50HRc.
Szczypce wydłużane przeznaczone do codziennego użytku zarówno w domu jak i warsztacie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szczypce półokrągłe 160mm firmy Irimo [608-160-1]:
- jedne z najlepszych szczypiec okrągłych w tej klasie na rynku.
- przeznaczone do codziennego użytku zarówno w domu jak i warsztacie,
- szczypce wykonane zostały ze stali o wysokiej wytrzymałości,
- krawędzie tnące zahartowane zostały do 45-50HRc.
- szczypce wykonane zostały zgodnie z normą ISO 5745.
szczypce półokrągłe wydłużane [608-160-1]:
- długość całkowita L: 160 mm,
- długość szczęk L1: 38 mm,
- wymiar W1: 17 mm,
- wymiar W2: 48 mm,
- wymiar T1: 8,5 mm,
- waga: 150 g,
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 160 g |
| EAN: | 8414909203226 |
| długość szczęk: | 61,5 mm |
| typ szczęki: | okrągłe |
| powierzchnia chwytająca: | gładka |
| złącze skręcane: | nie |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.140 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
