szczypce okrągłe 160mm, rękojeść wielokomponentowa, Bahco [2521 G-160 IP]
-
Producent:
-
Kod producenta:2521 G-160 IP
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1137 pkt. |
Profesjonalne szczypce ze szczękami okrągłymi Bahco 2524 G-160 IP, przeznaczone do formowania pętli z drutu. Czernione i zabezpieczone antykorozyjnie.
Szczypce o długości 160 mm, mają dwukomponentową, wygodną rękojeść oraz okrągłe, gładkie szczęki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne szczypce, szczęki okrągłe, Bahco [2521 G-160 IP]:
- szczypce zaprojektowane zgodnie z ideą i koncepcją narzędzi ERGO™,
- szczypce mają okrągłe krótkie szczęki gładko szlifowane,
- wyposażone zostały w sprężynę powrotną z funkcją włączenia / wyłączenia,
- wykończenie szczypiec: czernione i zabezpieczone przed korozją,
- wykonane zostały z wysokiej jakości stali stopowej,
- dwukomponentowe rękojeści ERGO z termoplastyczną powierzchnią pokrytą polipropylenem zapewniają pewny chwyt,
- wykonane zgodnie z normą ISO 5745
PARAMETRY TECHNICZNE SZCZYPIEC Z OKRAGŁYMI SZCZĘKAMI BAHCO [2521 G-160 IP]:
- długość całkowita szczypiec [A]: 160 mm,
- długość części chwytającej (szczęki) [B]: 49,5 mm,
- wymiar [C]: 16,5 mm,
- wymiar [D]: 8,8 mm,
- wymiar [E]: 4,0 mm,
- wymiar [F]: 2,0 mm,
- wykończenie szczypiec: czernione i zabezpieczane przed korozją,
- rękojeści: wielokomponentowe,
- waga: 120 g
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 120 g |
| EAN: | 7314150100620 |
| długość szczęk: | 49 mm |
| typ szczęki: | okrągłe |
| powierzchnia chwytająca: | gładka |
| złącze skręcane: | nie |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.176 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
