szczypce okrągłe 140mm, rękojeść wielokomponentowa, Bahco [2521 G-140]
-
Producent:
-
Kod producenta:2521 G-140
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1323 pkt. |
Profesjonalne szczypce ze szczękami okrągłymi firmy Bahco model [2524 G-140], przeznaczone do formowania pętli z drutu. Czernione i zabezpieczone antykorozyjnie.
Szczypce o długości 140mm mają dwukomponentową, wygodną rękojeść, oraz okrągłe gładkie szczęki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce, szczęki okrągłe firmy Bahco model [2521 G-140]:
- szczypce zaprojektowane zgodnie z ideą i koncepcją narzędzi ERGO™,
- szczypce mają okrągłe krótkie szczęki, gładko szlifowane,
- wyposażone zostały w sprężynę powrotną z funkcją włączenia / wyłączenia,
- wykończenie szczypiec: czernione i zabezpieczone przed korozyją,
- wykonane zostały z wysokiej jakości stali stopowej,
- dwukomponentowe rękojeści ERGO™ z termoplastyczną powierzchnią pokrytą polipropylenem zapewniają pewny chwyt
- wykonane zgodnie z normą ISO 5745
parametry szczypiec ze szczękami okrągłymi, Bahco [2521 G-140]:
- długość całkowita szczypiec A: 140 mm,
- długość części chwytającej (szczęki) B: 37 mm,
- wymiar C: 15,0 mm,
- wymiar D: 7,8 mm,
- wymiar E: 3,5 mm,
- wymiar F: 1,8 mm,
- wykończenie szczypiec: czernione i zabezpieczane przed korozją,
- rękojeści: wielokomponentowe,
- waga: 110 g,
| długość całkowita: | 140 mm |
| waga: | 110 g |
| EAN: | 7314150100293 |
| długość szczęk: | 37 mm |
| typ szczęki: | okrągłe |
| powierzchnia chwytająca: | gładka |
| złącze skręcane: | nie |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.120 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
