szczypce okrągłe 125mm, rękojeść z tworzywa sztucznego, Knipex [22 01 125]
-
Producent:
-
Kod producenta:22 01 125
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 708 pkt. |
Profesjonalne szczypce ze szczękami okrągłymi Knipex model [22 01 125], przeznaczone do formowania pętli z drutu.
Szczypce o długości 125mm mają wygodną rękojeść z tworzywa sztucznego, oraz okrągłe krótkie szczęki, gładko szlifowane.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce okrągłe firmy Knipex model [22 01 125]:
- szczypce mają wygodną rękojeść z tworzywa sztucznego, oraz okrągłe krótkie szczęki, gładko szlifowane,
- przeznaczone do formowania pętli z drutu,
- wykonane ze stali elektrycznej chromowo-wanadowej, kutej i hartowanej olejowo,
parametry szczypiec ze szczękami okrągłymi [22 01 125]:
- długość całkowita: 125 mm,
- długość części chwytającej (szczęki) L3: 27 mm,
- wymiar W3: 14,5 mm,
- średnica na końcu szczęki D1: 2,0 mm,
- wymiar T1: 8,0 mm,
- wykończenie szczypiec: fosforanowane, czernione,
- wykończenie główki: polerowana,
- rękojeści: tworzywo sztuczne,
- waga: 75 g,
| długość całkowita: | 125 mm |
| EAN: | 4003773033899 |
| długość szczęk: | 27 mm |
| typ szczęki: | okrągłe |
| powierzchnia chwytająca: | gładka |
| złącze skręcane: | nie |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.080 kg |
| długość opakowania: | 13 cm |
| szerokość opakowania: | 5 cm |
| wysokość opakowania: | 1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
