szczypce 6-cio funkcyjne dla elektroinstalatorów KNIPEX [13 81 200]
-
Producent:
-
Kod producenta:13 81 200
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2233 pkt. |
Profesjonalne 6-funkcyjne uniwersalne szczypce Knipex [13 81 200], niezastąpione w torbie narzędziowej u każdego elektroinstalatora.
Szczypce wielofunkcyjne do prac elektroinstalacyjnych umożliwiają chwytanie materiałów o płaskim i okrągłym przekroju, gięcie, gratowanie, cięcie i odizolowywanie przewodów oraz zagniatanie tulejek kablowych.
Wykonane z wysokiej jakości stali wielofunkcyjne szczypce [13 81 200] z antypoślizgową rękojeścią z tworzywa, pozwalają jednym narzędziem na wykonanie wielu prac, dostępna jest również wersja do prac pod napięciem i z rękojeścią dwukomponetową.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wielofunkcyjne szczypce do prac elektroinstalacyjnych Knipex [13 81 200]:
- szczypce [13 81 200] to narzędzie, które zastępując 6 różnych narzędzi pozwalając na wykonanie różnych czynności:
- chwytanie - mają profilowane powierzchnie umożliwiające bezpieczne chwytanie różnych materiałów o płaskim, wielokątnym lub okrągłym przekroju, oraz część gładką przeznaczoną do bezpiecznego chwytania pojedynczych żył,
- profilowanie i gięcie - stosunkowo długa część chwytająca daje możliwość gięcia i profilowania,
- gratowanie - posiadają ostre krawędzie zewnętrzne na całej długości części chwytającej, które umożliwiają usuwanie zadziorów w otworach przepustowych i obróbkę puszek podtynkowych,
- ściąganie izolacji - mają możliwość zdejmowania izolacji z miedzianych lub aluminiowych przewodów i linek w dwóch zakresach najbardziej używanych przez elektroinstalatorów: 0,7-1,5 mm² i 2,5 mm²,
- zagniatanie tulejek - szczypce wyposażone zostało w gniazdo do zagniatania tulejek kablowych 0,5 - 2,5 mm²,
- cięcie - posiadają precyzyjne ostrza oddzielnie hartowane indukcyjnie do cięcia kabli miedzianych i aluminiowych o średnicy do 15 mm (5 x 2,5 mm²)
- szczypce mogą służyć jako zwykle kombinerki, a ich zwarta konstrukcja ułatwia pracę w trudno dostępnych miejscach,
- mają antypoślizgową rękojeść z tworzywa,
- wykonane zostały ze specjalnej stali narzędziowej, która poddana została obróbce kucia i hartowania olejowego,
parametry szczypiec 6 funkcyjnych Knipex [13 81 200]:
- długość całkowita kombinerek: 200 mm,
- rękojeści: jednokomponentowe,
- maksymalna średnica cięcie drutu miedzianego do: 15 mm,
- maksymalny przekrój cięcie drutu miedzianego do: 5 x 2,5 mm²,
- maksymalna średnica cięcie linki miedzianej do: 15 mm,
- maksymalny przekrój cięcie linki miedzianej do: 50 mm²,
- zakres odizolowywanych przewodów:
- 0,7 - 1,5 mm²,
- 2,5 mm²,
- blokada otwarcia: brak,
- waga: 280 g.
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 265 g |
| EAN: | 4003773075240 |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 15 mm |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.286 kg |
| długość opakowania: | 25 cm |
| szerokość opakowania: | 8.5 cm |
| wysokość opakowania: | 2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
