system odsysania i zbierania pyłu DX07 do młotowiertarki DHR243 Makita [199572-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:199572-1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za: 17 dni |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5533 pkt. |
System do odsysania i zbierania pyłu Makita 199572-1, przeznaczony do odsysania pyłu powstającego podczas wiercenia. Wyposażony w filtr HEPA wyłapujący wszystkie rozmiary pyłu, oraz przezroczysty pojemnik na kurz, co ułatwia kontrolowanie zapylenia na bieżąco.
Przeznaczony do współpracy z młotowiertarką Makita DHR243.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
System odsysania i zbierania pyłu DX07 do młotowiertarki Makita [199572-1]:
- przeznaczony jest do odsysania i zbierania pyłu powstającego podczas wiercenia,
- posiada regulowane ustawienie głębokości wiercenia,
- wyposażony jest w filtr HEPA,
- przezroczysty pojemnik na kurz pozwala na kontrolowanie zapylenia na bieżąco.
- system DX07 przeznaczony jest do stosowania z młotowiertarką SDS+ Makita DHR243
PARAMETRY TECHNICZNE SYSTEMU ODSYSANIA PYŁU DX07 MAKITA [199572-1]:
- wydajność ssania: 350 l/min.,
- pojemność zbiornika na pył: 300 ml,
- maksymalna średnica wiertła: 24 mm,
- maksymalny udar roboczy: 96 mm,
- napięcie zasilania: 18V,
- wymiary (D x S x W): 380 x 83 x 265 mm,
- waga: 1,5 kg
| opakowanie: | karton |
| przeznaczone do narzędzia: | DHR243 |
| EAN: | 088381540438 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.00 kg |
| długość opakowania: | 39.5 cm |
| szerokość opakowania: | 10 cm |
| wysokość opakowania: | 29.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
