system naścienny magazynowania skrzyń Toughsystem DeWALT [DWST1-75694]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWST1-75694
559,80zł brutto
455,12zł netto
605,98zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 6
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5598 pkt. |
System naściennego magazynowania skrzyń z serii ToughSystem model [DWST1-75694] firmy DeWALT, znakomite rozwiązanie magazynowania i przechowywania skrzyń w warsztatach.
Uniwersalny stelaż pasuje do wszystkich skrzyń systemu ToughSystem.
System składa się z dwóch prowadnic, na których zamontowanych jest 5 par regulowanych na wysokość i demontowanych wsporników.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.warsztatowy system naściennego magazynowania skrzyń z serii ToughSystem [DWST1-75694] DeWALT
- uniwersalny stelaż, idealny dla wszystkich skrzyń systemu ToughSystem
- system składa się z dwóch prowadnic, na których zamontowanych jest 5 par regulowanych na wysokość i demontowanych wsporników
- 2 nogi wspornikowe w każdym zestawie
- budowa modułowa daje możliwość rozbudowy w miarę potrzeb,
- łatwy i szybki samodzielny montaż
- możliwość dodania samodzielnie wykonanej półki na wspornik
parametry systemu naściennego magazynowania DWST1-75694:
- wysokość prowadnic: 1806 mm,
- szerokość: 650 mm,
- głębokość: 329 mm,
- liczba kompletów uchwytów: 5 szt.
- nośność na parę wsporników: 40 kg
- nośność całego systemu: 200 kg
- nośność pojedynczego uchwytu: 30 kg
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 3253561756948 |
| system opakowań: | DeWalt ToughSystem |
| kraj produkcji: | Izrael |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 7.98 kg |
| długość opakowania: | 73.50 cm |
| szerokość opakowania: | 26.00 cm |
| wysokość opakowania: | 15.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
