świder do gleby, wiertło do ziemi, 60/800mm, Makita [E-25498] do wiertnicy glebowej
-
Producent:
-
Kod producenta:E-25498
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2977 pkt. |
Świder do gleby, wiertło do ziemi Makita E-25498 o szerokości 60 mm i długości 800 mm, wyprodukowany z wysokiej jakości wytrzymałej stali, przeznaczony do wiercenia w różnego typu glebie. Doskonale sprawdzi się do przygotowywania otworów w ziemi pod pale, czy słupki ogrodzeniowe.
Przeznaczony do stosowania z akumulatorową wiertnicami glebowymi Makita DDG460 , DDG461, DG001G, DG002G
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Świder do wiertnicy glebowej 60/800mm, Makita [E-25498]:
- świder do gleby o długości 800 mm, do wiercenia otworów o średnicy 60 mm,
- przeznaczony do wiercenia otworów w ziemi np. pod słupy ogrodzeniowe, pale, czy do robienia zagłębień do sadzenia roślin,
- wykonany z trwałej stali przeznaczonej do wiercenia w glebach różnego rodzaju,
- posiada trzpień do szybkiego mocowania do adaptera wiertła Makita,
- możliwość wymiany ostrza przedłuża trwałość świdra (wymienne ostrza dostępne osobno),
- świder przeznaczony do użytku z akumulatorowymi wiertnicami glebowymi Makita DDG460 , DDG461, DG001G, DG002G
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTŁA DO GLEBY MAKITA [E-25498]:
- średnica świdra: 60 mm,
- długość całkowita: 800 mm,
- długość robocza: 550 mm,
- typ mocowania: walcowe / cylindryczne
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 60 mm |
| długość całkowita wiertła: | 800 mm |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 197050365040 |
| stan: | nowy |
| max. średnica wiercenia w glebie: | 60 mm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
