    1150-1/2H/P
247,55zł brutto
201,26zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 2475 pkt.
Suwmiarka analogowa noniuszowa ze śrubą blokującą 150mm BAHCO [1150-1/2H/P] wykonana ze stali nierdzewnej 4CR13 zgodnie z normą DIN 862.
Wyposażona w noniusz o dokładności 0.05 mm oraz 1/128 cala, zapewnia precyzyjne pomiary.
Długość szczęk zewnętrznych wynosi 40 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Suwmiarka analogowa noniuszowa ze śrubą blokującą 150mm BAHCO [1150-1/2H/P]
  • wykonana ze stali nierdzewnej (4CR13) ze śruba blokującą, wykonana zgodnie z normą DIN862,
  • noniusz 0.05 mm i 1/128 cala, umożliwiają dokładny i precyzyjny pomiar,
  • długość szczęk pomiarowych zewnętrznych wynosi 40 mm,
  • suwmiarka to wielofunkcyjny przyrząd pomiarowy o dużej dokładności, służy między innymi do
    - pomiaru zewnętrznego,
    - pomiaru wewnętrznego,
    - pomiaru głębokości,
    - trasowania,
    PARAMETRY TECHNICZNE ANALOGOWEJ SUWMIARKI BAHCO [1150-1/2H/P]
    • jednostka miary: mm, cale,
    • typ suwmiarki: analogowa,
    • dokładność: ± 0.05 mm,
    • długość pomiarowa: 150 mm,
    • blokada: śruba blokująca,
    • grubość ramienia: 3 mm,
    • norma: DIN 862,
    • długość szczęk (pomiar zewnętrzny): 40 mm,
    zakres pomiarowy [mm]: 150
    rozdzielczość dla mm: 0,05
    rozdzielczość ułamka : 1/128
    dokładność pomiaru: 0,05
    EAN: 7314150129263
    długość szczęk: 40 mm