Suwmiarka analogowa noniuszowa ze śrubą blokującą 150mm BAHCO [1150-1/2H/P]
-
Producent:
-
Kod producenta:1150-1/2H/P
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2475 pkt. |
Suwmiarka analogowa noniuszowa ze śrubą blokującą 150mm BAHCO [1150-1/2H/P] wykonana ze stali nierdzewnej 4CR13 zgodnie z normą DIN 862.
Wyposażona w noniusz o dokładności 0.05 mm oraz 1/128 cala, zapewnia precyzyjne pomiary.
Długość szczęk zewnętrznych wynosi 40 mm.
Jest to wielofunkcyjny przyrząd pomiarowy przeznaczony do pomiarów zewnętrznych, wewnętrznych, głębokości oraz trasowania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Suwmiarka analogowa noniuszowa ze śrubą blokującą 150mm BAHCO [1150-1/2H/P]
- wykonana ze stali nierdzewnej (4CR13) ze śruba blokującą, wykonana zgodnie z normą DIN862,
- noniusz 0.05 mm i 1/128 cala, umożliwiają dokładny i precyzyjny pomiar,
- długość szczęk pomiarowych zewnętrznych wynosi 40 mm,
- suwmiarka to wielofunkcyjny przyrząd pomiarowy o dużej dokładności, służy między innymi do
- pomiaru zewnętrznego,
- pomiaru wewnętrznego,
- pomiaru głębokości,
- trasowania,
PARAMETRY TECHNICZNE ANALOGOWEJ SUWMIARKI BAHCO [1150-1/2H/P]
- jednostka miary: mm, cale,
- typ suwmiarki: analogowa,
- dokładność: ± 0.05 mm,
- długość pomiarowa: 150 mm,
- blokada: śruba blokująca,
- grubość ramienia: 3 mm,
- norma: DIN 862,
- długość szczęk (pomiar zewnętrzny): 40 mm,
| zakres pomiarowy [mm]: | 150 |
| rozdzielczość dla mm: | 0,05 |
| rozdzielczość ułamka : | 1/128 |
| dokładność pomiaru: | 0,05 |
| EAN: | 7314150129263 |
| długość szczęk: | 40 mm |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.15 kg |
| długość opakowania: | 235 cm |
| szerokość opakowania: | 75 cm |
| wysokość opakowania: | 9 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
