stół roboczy do pilarki DW745 [DE7450-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DE7450-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3115 pkt. |
stół roboczy DE7450, do stosowania z uniwersalną pilarką stołową DW745, DWE7491
składane nogi ułatwiają szybki montaż, stół DE7450 posiada regulację wysokości co ułatwia pracę pilarką w zależności od potrzeb.
waga całkowita: 6,7kg
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.| EAN: | 5035048177099 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 6.67 kg |
| długość opakowania: | 54.80 cm |
| szerokość opakowania: | 57.50 cm |
| wysokość opakowania: | 8.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
