sprężyna blokująca do nasadek udarowych 3/8" Irimo [162941]
-
Producent:
-
Kod producenta:162941
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 267 pkt. |
Sprężyna blokująca nasadki i akcesoria udarowe IRIMO typ 162941, z wysokiej jakości stali sprężynowej.
Sprężyna blokująca IRIMO 162941 przeznaczona jest do nasadek udarowych z mocowaniem na kwadrat 3/8", z gniazdem 6-kątnym w rozmiarach 13-24mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Sprężyna zaciskowa do nasadek udarowych Irimo 162941
Wysokiej jakości sprężyna blokująca, wyprodukowana ze stali sprężynowej, do stosowania z nasadkami udarowymi i akcesoriami Irimo.
Sprężyna blokująca Irimo 162941 współpracuje z nasadkami sześciokątnymi, z mocowaniem na kwadrat 3/8", w rozmiarach: 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24mm,Sprężyna zaciskowa blokuje nasadki i akcesoria udarowe na elektronarzędziu zapewniając bezpieczeństwo podczas pracy.
| waga: | 2 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| rozmiar: |
|
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 8414909157864 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.00 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
