spalinowy traktorek ogrodowy zero-turn, kosiarka, szerokość koszenia 127 cm, Z2 127, Cub Cadet [17AIEAEL603]
-
Producent:
-
Kod producenta:17AIEAEL603
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 249588 pkt. |
Spalinowy traktorek ogrodowy zero-turn, kosiarka, szerokość koszenia 127 cm, Z2 127, Cub Cadet [17AIEAEL603]
Wydajny traktorek typu zero-turn przeznaczony do koszenia dużych powierzchni.
Wyposażony w dwucylindrowy silnik Kawasaki o pojemności 726 cm³ oraz napęd Dual Hydro, zapewnia płynną i dynamiczną pracę oraz manewrowanie z promieniem skrętu 0 cm.
Agregat tnący o szerokości 127 cm z trzema nożami gwarantuje szybkie i efektywne koszenie, a regulacja wysokości w zakresie 25–114 mm pozwala dopasować efekt do warunków trawnika.
Komfort użytkowania zwiększają sterowanie dźwigniami, elektromagnetyczne załączanie noży oraz oświetlenie LED.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.spalinowy traktorek ogrodowy zero-turn, kosiarka, szerokość koszenia 127 cm, Z2 127, Cub Cadet [17AIEAEL603]
- traktorek ogrodowy typu zero-turn to wydajna maszyna przeznaczona do szybkiego i precyzyjnego koszenia dużych powierzchni,
- dwucylindrowy silnik Kawasaki o dużej pojemności 726 cm³ zapewnia wysoką moc i niezawodność nawet przy intensywnej eksploatacji,
- przekładnia Dual Hydro z niezależnym napędem na tylne koła umożliwia płynne sterowanie i zawracanie w miejscu,
- sterowanie za pomocą dwóch dźwigni zapewnia bardzo dobrą manewrowość i pełną kontrolę nad maszyną,
- agregat tnący wyposażony w trzy noże gwarantuje szybkie i efektywne koszenie o szerokości 127 cm,
- elektromagnetyczne włączanie noży uruchamiane przyciskiem zwiększa komfort obsługi,
- regulacja wysokości koszenia w zakresie 25 - 114 mm (15 pozycji) umożliwia dopasowanie efektu do warunków trawnika,
- solidna stalowa konstrukcja i duże koła zapewniają stabilność oraz dobrą trakcję,
- reflektory LED umożliwiają pracę przy słabszym oświetleniu,
- kółka agregatu tnącego ułatwiają prowadzenie i chronią darń,
- ergonomiczny fotel z wysokim oparciem i podłokietnikami poprawia komfort pracy,
PARAMETRY TECHNICZNE SPALINOWEGO TRAKTORKA Z2 127, CUB CADET [17AIEAEL603]
- typ silnika: Kawasaki FR691V,
- pojemność silnika: 726 cm³,
- moc nominalna: 14,5 kW / 2 800 obr/min,
- liczba cylindrów: 2,
- pojemność zbiornika paliwa: 13,25 L,
- pojemność kosza na trawę: brak kosza (wyrzut boczny),
- rozmiar kół (przód/tył, w calach): 11x6" / 20x10",
- promień skrętu: 0 cm,
- wydajność robocza: 11 500 m²/h,
- reflektory przednie: LED,
- szerokość koszenia: 127 cm,
- wysokość koszenia (min - max): 25 – 114 mm (15 pozycji),
- wymiary (dł x szer x wys): 203 x 155 x 114 cm,
- waga: 285 kg,
| pojemność silnika [cm3]: | 726 |
| waga kg: | 285 kg |
| wymiary: | 203 x 155 x 114 cm, mm |
| wysokość koszenia: | 25-114 mm |
| liczba pozycji koszenia: | 15 |
| szerokość koszenia: | 127 cm |
| pojemność zbiornika paliwa: | 13.25 l |
| wyrzut boczny: | tak |
| powierzchnia koszenia: | 11500 m² |
| moc silnika: | 20 KM |
| EAN: | 4008423936865 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| masa z opakowaniem: | 285 kg |
| Gwarancja: | 3 lata gwarancji producenta |
| długość opakowania: | 21 cm |
| szerokość opakowania: | 152 cm |
| wysokość opakowania: | 89 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
