spalinowy traktorek ogrodowy, kosiarka, szerokość koszenia 106cm, XT2 QR106, Cub Cadet [13AFA1TR603]
-
Producent:
-
Kod producenta:13AFA1TR603
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 229988 pkt. |
Spalinowy traktorek ogrodowy, kosiarka, szerokość koszenia 106cm, XT2 QR106, Cub Cadet [13AFA1TR603]
Kompaktowy traktorek ogrodowy przeznaczony do pielęgnacji trawników.
Wyposażony w dwucylindrowy silnik Kawasaki o pojemności 726 cm³ oraz hydrostatyczną przekładnię, zapewnia płynną i wydajną pracę.
Agregat tnący o szerokości 106 cm z dwoma nożami gwarantuje efektywne koszenie, a 12-stopniowa regulacja wysokości (25–100 mm) pozwala dopasować wysokość do potrzeb.
Komfort użytkowania zwiększają intuicyjne sterowanie, elektromagnetyczne włączanie noży oraz funkcja koszenia na wstecznym (RevTEK).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.spalinowy traktorek ogrodowy, kosiarka, szerokość koszenia 106cm, XT2 QR106, Cub Cadet [13AFA1TR603]
- traktorek ogrodowy to kompaktowa maszyna stworzona do pielęgnacji trawników,
- dwucylindrowy silnik Kawasaki o pojemności 726 cm³ zapewnia stabilną pracę i odpowiednią moc do regularnego koszenia,
- hydrostatyczna przekładnia umożliwia jazdę bez potrzeby zmiany biegów,
- intuicyjna i wygodna obsługa dzięki sterowaniu jazdą za pomocą pedału gazu i pedału hamulca,
- agregat tnący wyposażony w dwa noże zapewnia efektywne koszenie o szerokości 106 cm,
- elektromagnetyczne włączanie noży za pomocą przycisku, zwiększa komfort użytkowania,
- regulacja wysokości koszenia w zakresie 25 - 100 mm (12 poziomów) pozwala dostosować efekt do preferencji użytkownika,
- możliwość koszenia podczas jazdy wstecz dzięki technologii RevTEK,
- reflektory LED umożliwiają pracę przy słabszym oświetleniu,
- kosiarka posiada wbudowany tempomat, zwiększa komfort pracy podczas jazdy na prostych odcinkach,
- kółka agregatu tnącego ułatwiają prowadzenie i chronią darń,
PARAMETRY TECHNICZNE SPALINOWEGO TRAKTORKA XT2 QR106, CUB CADET [13AFA1TR603]
- typ silnika: Kawasaki,
- pojemność silnika: 726 cm³,
- moc nominalna: 11,8 kW / 2 200 obr/min,
- liczba cylindrów: 2,
- pojemność zbiornika paliwa: 11.4 L,
- pojemność kosza na trawę: 320 L,
- rozmiar kół (przód/tył, w calach): 15x6" / 18x8,5",
- promień skrętu: 17 cm,
- wydajność robocza: 8000 m²/h,
- reflektory przednie: LED,
- szerokość koszenia: 106 cm,
- wysokość koszenia (min - max): 25 - 100 mm (12 pozycji),
- wymiary (dł x szer x wys): 250 x 110 x 118 cm,
- waga: 268 kg,
| pojemność silnika [cm3]: | 726 |
| waga kg: | 268 kg |
| wymiary: | 250 x 110 x 118 cm mm |
| wysokość koszenia: | 25-100 mm |
| pojemność kosza: | 320 l |
| liczba pozycji koszenia: | 12 |
| szerokość koszenia: | 106 cm |
| pojemność zbiornika paliwa: | 11.4 l |
| wyrzut do kosza: | tak |
| powierzchnia koszenia: | 8000 m² |
| moc silnika: | 16 KM |
| EAN: | 4008423872262 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| masa z opakowaniem: | 270 kg |
| Gwarancja: | 3 lata gwarancji producenta |
| długość opakowania: | 218 cm |
| szerokość opakowania: | 115 cm |
| wysokość opakowania: | 95 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
