skrzynia narzędziowa z szufladą, galwanizowana, Stanley [1-95-830]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-95-830
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2689 pkt. |
Skrzynka narzędziowa STANLEY 1-95-830, z wysuwaną szufladą, posiada obudowę wykonaną z tworzywa i stali galwanizowanej, co zapewnia jej wytrzymałość i trwałość oraz umożliwia przenoszenie nawet dużych narzędzi.
Wewnątrz skrzyni znajduje się wyjmowaną tacę na mniejsze narzędzia ręczne. Jest zamykana na solidne, nierdzewne klamry. Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie skrzyni.
Szuflada o wysokości 10 cm na prowadnicach kulkowych posiada oddzielne zamknięcie na kłódkę (kłódka nie jest dostarczana w zestawie ze skrzynią).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Skrzynia narzędziowa z szufladą, Stanley [1-95-830]:
- wytrzymała skrzynia narzędziowa wyprodukowana z tworzywa i stali, co zapewnia jej trwałość i estetyczny wygląd,
- metalowe części skrzyni galwanizowane,
- wewnątrz skrzyni znajduje się wyjmowana taca na narzędzia ręczne i akcesoria,
- pod skrzynią znajduje się wysuwana szuflada o wysokości 10 cm, zamocowana na prowadnicach kulkowych,
- rowek w pokrywie skrzyni umożliwia przytrzymanie obrabianego materiału (np. przecinanej rurki),
- skrzynia posiada mocne, metalowe, odporne na rdzę klamry zamykające,
- wygodny, składany, duży uchwyt ułatwia przenoszenie skrzyni,
- istnieje możliwość zamknięcia skrzyni i szuflady oddzielnie na kłódkę (kłódka nie jest dostarczana w zestawie).
PARAMETRY TECHNICZNE SKRZYNKI NARZĘDZIOWEJ STANLEY [1-95-830]:
- udźwig: 25 kg,
- pojemność: 13,6 L,
- wymiary (D x S x W): 550 x 265 x 340 mm,
- waga: 4,8 kg
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 3253561958304 |
| pojemność : | 13,6 l |
| kraj produkcji: | Izrael |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 4.8 kg |
| długość opakowania: | 55 cm |
| szerokość opakowania: | 28 cm |
| wysokość opakowania: | 33 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
