skrzynia narzędziowa szara 20", FatMax Stanley [1-95-615]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-95-615
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1875 pkt. |
Skrzynka narzędziowa 20" FATMAX STANLEY 1-95-615, z obudową wykonaną z tworzywa i stali, co zapewnia jej wytrzymałość i trwałość oraz umożliwia przenoszenie nawet dużych narzędzi.
Posiada wbudowany pionowy organizer oraz wyjmowaną tacę na mniejsze narzędzia ręczne. Jest zamykana na solidne, nierdzewne klamry. Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie skrzyni.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Skrzynia narzędziowa 20" szara, FatMax Stanley [1-95-615]:
- wytrzymała skrzynka narzędziowa wyprodukowana z tworzywa i stali, co zapewnia jej trwałość i estetyczny wygląd,
- w środku skrzyni znajduje się wbudowany organizer na narzędzia takie jak np. wkrętaki, czy drewniana miara,
- na wyposażeniu skrzyni znajduje się również wyjmowana taca na narzędzia ręczne i akcesoria,
- rowek w pokrywie umożliwia przytrzymanie obrabianego materiału (np. przecinanej rurki),
- skrzynia posiada mocne, odporne na rdzę klamry zamykające,
- istnieje możliwość zamknięcia skrzyni na kłódkę (kłódki nie ma w zestawie)
- skrzynia dostarczana jest bez wyposażenia widocznego na zdjęciach.
PARAMETRY TECHNICZNE SKRZYNKI NARZĘDZIOWEJ FATMAX STANLEY [1-95-615]:
- pojemność: 27,6 L,
- udźwig: 28 kg,
- wymiary (D x S x W): 510 x 290 x 293 mm,
- waga: 3,124 kg
| EAN: | 3253561956157 |
| system opakowań: | STANLEY FatMax |
| pojemność : | 27,6 l |
| kraj produkcji: | Izrael |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 3.124 kg |
| długość opakowania: | 51.00 cm |
| szerokość opakowania: | 29.5 cm |
| wysokość opakowania: | 28.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
